Ziemassvētki daudziem no mums ir cerību, ilgu piepildījums. Apziņa, ka mīli un esi mīlēts šajos svētkos mūsu galvās ieripo neskaitāmas reizes, atšķirībā no ierastās ikdienas - ar tādu skaistu atziņu iesākās šis konkurss, kurā aicinājām Jūs izveidot savu fotoblogu par šī gada Ziemassvētkiem. Bet nu - klāt ir rezultātu paziņošanas laiks!
Konkursā piedalījās:
{fotoblog:3675}
{fotoblog:3678}
{fotoblog:3679}
{fotoblog:3680}

Iesakām bērniem no 4 gadu vecuma
"Liela daļa lasītāju uzskata, ka Hansa Kristiana Andersena „Sniega karaliene” ir viena no tām pasakām, no kurām strāvo ledains aukstums un pat ļaunums, taču to nevar teikt par šo iestudējumu. Visa radošā grupa – režisors, leļļu un dekorāciju māksliniece, mūzikas autors un aktieri - ir panākuši, ka izrādē dominē labestība un mīlestība. Izrādē ir akcentēta allaž aktuālā doma, ka mīlestība un sirds siltums atkausē pat ledus kristālā sasaldētu sirdi un atgūst tos, kuri nokļuvuši ļaunuma atkarībā."
Vairāk par izrādi lasi ŠEIT!
{fotoblog:3678}
Mamma27, gaidīsim pēc biļetēm šodien līdz plkst.18:00!
Apsveicam un sakām paldies arī pārējām, kas dalījās savos Ziemassvētku stāstos!
Liels paldies.Tikko saņēmu biļetīti. Jau sākam pucēties un gatavoties vakaram.
🌷 🎉