Mēneša laikā labdarības akcijai „Skolas soma" ziedoti 12 308 Ls  un skolas piederumi

Mēneša laikā labdarības akcijai „Skolas soma" ziedoti 12 308 Ls un skolas piederumi

17. Feb 2010, 14:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mēneša laikā, kopš uzsākta labdarības akcija „Skolas soma”, tai piesaistīti ziedojumi 12 308 latu apmērā un skolas piederumi. Tas dod iespēju skolas gaitas ar prieku uzsākt 352 skolēniem. Ziedojumus akcijas rīkotāji turpina vākt līdz 31.augustam.

 

Mēneša laikā labdarības akcijai „Skolas soma” ziedoti:

 

  • portālā Ziedot.lv ziedoti 2035 lati,
  • pa labdarības tālruni ziedoti 875 lati,
  • RIMI lielveikalos un hipermārketos visā Latvijā ziedoti 7255 latu,
  • Reģionālās labdarības organizācijas piesaistījušas 2143 latu.

 

Pēc reģionālo labdarības organizāciju datiem, palīdzību skolas gaitu uzsākšanai šogad sagaida 2417 skolēnu.

 

Lai palīdzētu bērniem no trūcīgām ģimenēm daudzviet Latvijā uzsākt skolas gaitas, portāls Ziedot.lv nu jau ceturto gadu rīko labdarības akciju „Skolas soma”, kuras ietvaros vāc ziedojumus skolas piederumu iegādei bērniem no trūcīgām ģimenēm.

 

Šogad portāls Ziedot.lv labdarības akciju rīko sadarbībā ar 25 Reģionālo labdarības organizāciju tīkla organizācijām un papildu naudas ziedojumiem aicina līdzcilvēkus ziedot arī mantas – skolas piederumus, sporta tērpus, somas, grāmatas u.c. Mantiskos ziedojumus gaidīsim Rīgā, Bruņinieku ielā 10a, kā arī reģionālās labdarības organizācijas savās darbības vietās.

 

Lai palīdzētu mazajiem skolēniem uzsākt skolas gaitas, aicinām ziedot internetā www.ziedot.lv projektam „Skolas soma” ar internetbankas starpniecību vai norēķinu karti. Ziedot iespējams, zvanot arī pa labdarības tālruni 9000 63 83. Akcijai ziedot Latvijas reģionos aicinās 25 vietējās labdarības organizācijas, savukārt visā Latvijā šai akcijai varēs ziedot ziedojumu kastītēs RIMI lielveikalos un hipermārketos.  Labdarības akcija noritēs no 1. jūlija līdz 31. augustam.

 

Ziedot.lv aptaujāto ģimeņu pārstāvji aprēķināja, ka izdevumi skolas gaitu uzsākšanai vienam bērnam izmaksā vismaz 100 latu. Šī summa ir nesasniedzama augstākminētajām ģimenēm, un tuvojoties mācību gadam, šo ģimeņu vecākus pārņem izmisums par to, kā lai sagādā visu mācībām nepieciešamo.

 

Kopš akcijas uzsākšanas, četru gadu laikā ar ziedotāju atbalstu un atsaucību dāvanu kartes 35 latu apmērā skolas piederumu iegādei jau ir saņēmuši 2175 skolēni par kopējo summu 70 367 latiem.

 

Projekta gaitai un ziedojumu izlietojumam ikviens var sekot līdzi portālā www.ziedot.lv.

04. Aug 2009, 16:16

gribetos zināt kā nosaka to,ka bērns ir trūcīgs un kam izlemj sniegt palīdzību????

04. Aug 2009, 16:16

gribetos zināt kā nosaka to,ka bērns ir trūcīgs un kam izlemj sniegt palīdzību????