Ielūgumus uz Velniņu izrādi saņem..

Ielūgumus uz Velniņu izrādi saņem..

19. Jan 2012, 12:17 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pavasaris šajās brīvdienās atnāca pats nemanot! Paldies māmiņām, kuras piedalījās brīvdienu blogu konkursā! Laiks dāvināt ielūgumus uz izrādi Velniņi jau šajā nedēļā!

 

Šajā konkursiņā piedalījās rolly un taschinka ar saviem stāstiņiem:

Mūsu pavasara gaidās

Es pavasarim negatavojos,bet vienkārši gaidu,lai ielaistu to iekšā

 

Šajā nedēļā ielūgumu uz izrādi Velniņi 19.martā laimējusi Taschinka!

 

Gaidīsim pēc ielūgumiem no 15.marta līdz 19.martam no plkst.10:00 līdz 17:00! Ja ir jautājumi par balvas saņemšanu, raksti uz kristine@maminuklubs.lv!

mamma27 mamma27 14. Mar 2011, 20:04

Superīga izrāde!Mēs ar bijām, Adrians visu izrādi sēdēja un mierīgi skatījās.

14. Mar 2011, 15:54

🌷

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 14. Mar 2011, 15:19

Apsveicu 😀

taschinka taschinka 14. Mar 2011, 14:33

Paldies par negaidīto parsteigumu!!!

veesma veesma 14. Mar 2011, 14:28

🌷