Ielūgumus uz Leļļu teātra izrādi "Mazais ganiņš" dāvinām..

Ielūgumus uz Leļļu teātra izrādi "Mazais ganiņš" dāvinām..

28. Sep 2011, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Noslēdzies rudens velšu konkursiņš! Ieskaties, kura ģimenīte dosies uz Leļļu teātra izrādi "Mazais ganiņš" jau šajā piektdienā, 30.septembrī plkst.18:30!

 

Visčaklāk darbojusies māmiņa Vēsma Abatniece, kuras darbiņus vari apskatīt šeit!

 

Gaidīsim Tevi pēc ielūgumiem līdz 30.septembra plkst.17:00 Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas)!

Vairāk par izrādi lasi šeit!

maijbite maijbite 28. Sep 2011, 11:24

🌷 🎉

saulux10 saulux10 28. Sep 2011, 10:20

Hip hip urrā,turēju īkšķus par tevi 😉 Atpūšaties kārtīgi 😀 🌷

veesma veesma 28. Sep 2011, 08:46

Liels paldies! 😀

taschinka taschinka 28. Sep 2011, 07:54

👍 🌷 🌷 🎉