Gaidām arī Tavu atsauksmi par nodarbībām Māmiņu Klubā!

Gaidām arī Tavu atsauksmi par nodarbībām Māmiņu Klubā!

03. Feb 2012, 16:35 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Turpinās blogu - reportieru konkurss,kurā aicinām apmeklēt Māmiņu Kluba nodarbības un pēc tam pastāstīt par iegūtajiem iespaidiem arī citiem! Konkurss un cīņa par galveno balvu turpinās!

 

Sveicam māmiņu Anninju, kura iesūtīja atsauksmi par Kristīnes Baranovas mazuļu attīstošo nodarbību no 6 līdz 12 mēnešiem.

 

Pēc biļetēm aicinām ierasties līdz 1.aprīļa pēcpusdienai, plkst.17:00 Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas). Ja ir jautājumi par balvas saņemšanu,raksti uz kristine@maminuklubs.lv!

 

IESŪTI SAVU ATSAUKSMI PAR MĀMIŅU KLUBA NODARBĪBĀM ŠEIT!