Aptauja: Gandrīz katrs otrais bezdarbnieks nav reģistrēts

Aptauja: Gandrīz katrs otrais bezdarbnieks nav reģistrēts

21. May 2010, 21:51 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Gandrīz katrs otrais bezdarbnieks Latvijā atzīstas, ka ir nereģistrēts bezdarbnieks, liecina personāla atlases uzņēmuma "WorkingDay Latvia" mājaslapā veiktās aptaujas rezultāti.

 

No 1008 respondentiem, kuri piedalījās aptaujā, 34% atbildēja, ka ir nereģistrētie bezdarbnieki, 38% - ka ir reģistrējušies kā bezdarbnieki, bet 27% norādīja, ka nav bezdarbnieki.

 

Tas norāda uz to, ka faktiskais bezdarba līmenis valstī varētu būt teju divas reizes lielāks, nekā oficiāli reģistrētais, uzsver "WorkingDay Latvia".

 

Jau ziņots, ka oktobra sākumā reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā ir sasniedzis 13,3% un kā bezdarbnieki ir reģistrēti 148 612 cilvēki.

 

Salīdzinājumam, septembra beigās bezdarba līmenis Latvijā bija 13,2% un reģistrēto bezdarbnieku skaits bija 147 754 cilvēki.

 

Visaugstākais reģistrētā bezdarba līmenis oktobra pirmajās dienās reģistrēts Rēzeknes novadā - 28,2%, Ludzas novadā - 24,7% un Krāslavas novadā - 20,2%.



Ilze Mežniece 
LETA

09. Oct 2009, 16:38

šim bezdarbniekiem,vēl vairāki pievienosies...pēc ziemas☹jo cik dzirdēju,tad nakošais gads būs vēl briesmīgaks...