ONLINE TV videoieraksts: 13.marts

13. Mar 2019, 11:57 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Marts ir klāt, un mēs ar lielu prieku turpinām savu ikmēneša tradīciju - tikšanos ar jums, mīļās māmiņas, mūsu Online TV pārraidē.

Arī šajā reizē tāpat kā citkārt aicināsim viesos dažādu jomu ekspertus, lai iegūtu atbildes uz ikvienai mammai interesējošiem jautājumiem, uzzinātu par aktualitātēm un kopā vērtīgi pavadītu laiku.

Marta Online TV raidījumā vēstīsim par, lūk, ko!

Vitamīni topošajām māmiņām: 13.marta saruna from Māmiņu Klubs on Vimeo.

Vitamīni topošajām māmiņām

Kad kļūstam par topošajām māmiņām, mēs apņemamies mainīt savus ieradumus – cenšamies vairāk atpūsies un nopietni pārdomājam savu ēdienkarti. 

Aptieku plauktos ir pieejami dažādi vitamīni, ka paredzēti tieši topošajām māmiņām. Kas šo vitamīnu sastāvā ir tik īpašs? Ko sastāvā esošie vitamīni sniedz topošajai māmiņai? Kā izvēlēties vitamīnu kompleksu, par to ONLINE TV sarunā 12.martā!

Kā izvēlēties savam mazulim piemērotākās putras un piena maisījumus

Dažkārt gadās, ka kādu iemeslu dēļ ir jāmeklē risinājumi, kā aizvietot māmiņas pienu, tāpēc palīgā nāk piena maisījumi. Tiesa, to piedāvājums tirdzniecības vietās ir tik plašs, ka tētis un mamma var viegli apjukt, tāpēc kopā ar Topfer produktu menedžeri Silviju Apsi meklēsim atbildes uz jautājumiem, kam jābūt piena maisījumu sastāvā, kā tos izvēlēties, un kuras ir mazulīšiem vispiemērotākās putras. Jo, kā zināms, vienmēr tikai no pieniņa nepārtiksi, katram pienāk brīdis, kad jāizmēģina jaunas garšas

Neaizmirsti par labajām baktērijām

Pētījumos pierādīts, ka zarnu trakts, kurā trūkst labās baktērijas, var veicināt organismā vitamīnu deficītu, radīt labvēlīgu vidi infekciju slimībām, negatīvi ietekmēt imūnsistēmu un vielmaiņas darbību, un citus organismam nepieciešamus procesus. Un runa iet gan par maza cilvēkbērna, gan pieaugušā - mazuļa māmiņas - organismu!

Īpaši aktuāls šis jautājums ir pavasarī, kad organisms ir iztērējis ziemas rezerves un vitamīni, kurus uzņemam pašreiz, var nedot īpašu efektu. Sāksim ar to, ka ir svarīgi saprast, ka minerālvielas un vitamīni uzsūcas caur kuņģa-zarnu traktu. Pārsvarā šo uzdevumu veic labās baktērijas.  ONLINE TV skatīsim un pētīsim jautājumu par labo baktēriju ietekmi.

Žurnāla "Mans Mazais" aktualitātes

Pie mums studijā viesosies žurnāls "Mans Mazais", lai pavēstītu, kas jauns lasītājus gaida žurnāla marta numurā. Kādas tēmas atradīsi žurnāla lappusēs, kādus pieredzes stāstus un idejas tajā vari smelties.

Mazulis un sensorā attīstība

ONLINE TV studijā viesosies Emīla skolas pasniedzēja, lai pastāstītu par sensorajām nodarbībām, kas martā sāksies Māmiņu Klubā.  Īpaši izveidotā sensorā istaba būs iekārtota tā, lai bērni gan tiešā, gan netiešā veidā var attīstīt dažādas sajūtas un maņas. Ienākot šajā telpā jau  var sajust, kādu smaržu un sadzirdēt putnu skaņas, kuras brīžam pārtop par ūdens skaņām, brīžam par zvēru balsīm. Nodarbību laikā papildus tiks izkārtoti daudzveidīgi materiāli, kurus bērni var iepazīt, sajust un darboties ar tiem, īpaši attīstot pirkstu sīko motoriku. 

Māmiņu Kluba Labdarības fonda jaunumi

Māmiņu Kluba Labdarības fonds kopš savas darbības uzsākšanas kopā ar jums ir paveicis daudzus labus darbus, sniedzot atbalstu visgrūtākajos brīžos tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams. Mēs esam bijuši klāt brīžos, kad bezcerībā pavīd cerības stariņš, esam sekojuši līdzi bērnu atlabšanai un no jauna guvuši pierādījumu tam, ka brīnumi notiek, atliek vien mums visiem sadoties rokās.

Raidījumā viesosies Leonīda māmiņa Kristīne, lai pastāstītu, kā patlaban jūtas mazais Leonīds, tāpat arī uzzināsim par fonda jauno projektu un bezmaksas nodarbību iespējām Māmiņu Klubā

Bērniņa plānošana

Ir pāri, kuriem mazulītis piesakās gluži kā pārsteigums, bet ir pāri, kuri bērniņa ienākšanu pasaulē rūpīgi plāno, tāpēc uzzināsim, kādas ir pieejamās bērna plānošanas metodes un veidi, kā sekot līdzi sievietes ovulācijai mājas apstākļos ar Maria Baby testu palīdzību.

Ginekoloģe - reproduktoloģe Oksana Babula pastāstīs, kā pareizi sākt bērniņa plānošanu un sniegs atbildes, kas tad vispār ir ovuālācija un kuros brīžos ir vajadzīgs vērsties tomēr pie speciālista.

Cielavinna Cielavinna 13. Mar 2019, 13:17

Topfer vērtīgās īpašības ir tās, ka putriņas un maisījumi ir gatavoti no bioloģiskām sastāvdaļām un nesatur cukuru un sāli.

Vita Muižniece Vita Muižniece 13. Mar 2019, 10:55

Topfer produkcijas sastāvā ir tikai bio sastāvdaļas, tās nesatur ne cukuru, ne sāli un ir augstākās kvalitātes produkts.

Alise Broka-Kutra Alise Broka-Kutra 13. Mar 2019, 10:46

Topfer vērtīgās īpašības ir tās, ka putriņas un maisījumi ir gatavoti no bioloģiskām sastāvdaļām. Nesatur cukuru un sāli!