“Māmiņu Klubs” kļūst par dzīvesstila raidījumu ģimenes sievietēm, turpmāk skatāms televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

29. Jan 2018, 00:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Iemīļotais raidījums Māmiņu Klubs, kas televīzijas skatītājus priecējis 14 gadu garumā, jauno sezonu sāk ar vērienīgām pārmaiņām. To papildinājušas jaunas rubrikas un tēmas, raidījuma centrā liekot ģimenes sievietes dzīvi viņas ikdienu, bērnus, hobijus, attiecības, veselību un labsajūtu. Mainījies arī TV kanāls un jau sākot ar 4. februāri ik  svētdienas rītu plkst. 9.30 raidījums būs skatāms televīzijā sievietēm STV Pirmā!Turklāt pie skatītājiem atgriezīsies arī ilggadējā “Māmiņu Klubavadītāja un satura veidotāja Kristīne Virsnīte, solot krāšņu, stundu garu dzīvesstila raidījumu ģimenes sievietēm.

20180122120419-18587.jpg

Raidījums, kas līdz šim vairāk bijis veltīts tieši jaunajiem vecākiem un aptvēra tādas tēmas kā veselīga grūtniecība, bērniņa ienākšana pasaulē, pirmie dzīves gadi un jauno māmiņu dzīve, jaunajā sezonā paplašina savu formātu, kļūstot par dzīvesstila raidījumu ģimenes sievietēm, aptverot arī tādas tēmas kā sievietes māja, skaistums, veselība, attiecības, dzīve ar bērniem, ģimenes hobiji un mājas mīluļi.

 20180122120546-12196.jpg

“Sieviete ir ģimenes dvēsele! Uz viņas pleciem turas visa dzīve - bērni, mājas, partneris, vecāki. Ir tik daudz lomu, ko ikdienā mums nākas uzņemties, ka brīžiem jūtamies pārgurušas un bez atbalsta. Jaunā “Māmiņu Kluba” mērķis ir atbalstīt ģimenes sievietes ar padomiem un citu sieviešu pieredzi. Kopā mēs varam rast risinājumus visdažādākajām dzīves problēmām! “Māmiņu Klubs” solās kļūt par sieviešu raidījumu, kur varam būt atklātas un patiesas, kā arī iedvesmoties cita no citas!”, tā par raidījuma mērķi stāsta vadītāja un divu bērnu mamma Kristīne Virsnīte.

 20180122115923-35619.jpg

Jaunais “Māmiņu Kluba” raidījums sarūpējis krāsainu praktisku padomu birumu - receptēs, mājokļa iekārtošanā, bērnu audzināšanā un veselīgā dzīvesveida popularizēšanā. Katrā raidījumā būs arī intervijas ar sabiedrībā populārām sievietēm, kā arī ar saviem unikāliem padomiem dalīsies dzīvesstila blogeres.

“Vēlamies, lai svētdienas rīti ģimenes sievietēm ir nesteidzīgi un viņas “Māmiņu Klubā” atrod sev iedvesmu saldākai dzīvei. Bērni - tas ir sievietes radošuma avots! Mēs neesam par perfektām mammām, mēs novēlam, lai mammas ir atpūtušās un justos labi! Viņas to ir pelnījušas! ”,par raidījuma mērķi iedvesmot sievietes stāsta raidījuma producente un projekta “Māmiņu Klubs” autore Sandija Salaka.

 20180122120135-15795.jpg

Pirmajā raidījumā, kas televīzijas sievietēm STV Pirmā!” ēterā būs svētdien, 4.februārī plkst.9:30, atklāti par mīlestību, laulību un intimitāti dalīsies skandalozākās grāmatas Latvijā “Saplēstās Mežģīnesautore Karīna Račko, kas iepazīstinās savus fanus arī ar savu ģimeni. Raidījums atspoguļos arī tādu tēmu, kā māmiņas “izdegšana” - gribas visu paspēt, būt perfektai, bet nesanāk… Par sevis pieņemšanu un mīlēšanu padomos dalīsies psihoterapeite Diāna Zande un raidījuma vadītāja Kristīne Virsnīte, kas ļausies arī kardinālam solim prom no “perfektās mammas” statusa. Vēl “Māmiņu Klubā” iepazīsimies ar topošajiem vecākiem, kuru gaitām no dzemdībām līdz pat bērniņa vienam gadam sekosim seriāla formā  visu sezonu “Laimīgā mazuļa dienasgrāmatas”, bet kopā ar ēdienu blogeri Ingu Kalnu gatavosim veselīgas receptes visai ģimenei un vērosim daudzus citus noderīgus padomus  sievietēm stundas garumā. 

Uz tikšanos jaunājā Māmiņu kluba sezonā!

Inga.net Inga.net 04. Feb 2018, 11:04

Ar šo sezonu ģimene beidz skatīties māmiņu kluba raidījumu, tā kā ir mainījies TV kanāls un internetā nav iespējams noskatīties. Būs laiks ģimenei. 😀))

Maaminja Diaana Maaminja Diaana 24. Jan 2018, 12:42 Elionore

FB komentāros Māmiņu Klubs komentēja, ka atsevišķos projektiņos piedalīsies 😉
Ar nepacietību gaidīšu jauno sezonu 😉

Elionore Elionore 22. Jan 2018, 22:14

Priecājos par pārmaiņām!
Bet ziņkārība urda - vai jaunā/ līdzšinējā vadītāja Ligita Mieze vairs nepiedalīsies? ☹

22. Jan 2018, 13:17

Prieks, ka tiek domāts par satura daudzveidību. Ļoti ilgu laiku jutos dīvaini un MK apmeklēju arvien retāk, jo, kaut vai ar MK pavadīti bija vairāk kā divi gadi, bet bērni auga un tēmas, kas šeit grozijās bija tiešām vairāk bēbīštēmas. Bija gan arī kas jauks sievietēm. Piemēram mājsaimnieču olimpiāde, tomēr tieši par vecākiem bērniem, ģimenes tēmām mazāk. bet Māmiņa jau nebeidzas ar to kad bērns aiziet pirmsskolā, sasniedz kādu konkrētu vecumu, vai mamma atgriežas darbā. Kad kļūsti par mammu, tāda būsi visu savu atlikušo dzīvi. Ar prieku sekošu līdzi pārmaiņām! Lai izdodās jaunā sezona! 😉