„Baby Clemmy”, „Clemmy plus” kluči – neierobežotam bērna priekam+ KONKURSS

„Baby Clemmy”, „Clemmy plus” kluči – neierobežotam bērna priekam+ KONKURSS

21. Dec, 12:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mīkstie, vieglie, krāsainie un aromātiskie „Clemmy” kluči paredzēti ziņkārīgiem mazuļiem, kuri ar mazajām plaukstiņām izzina pasauli. Unikālo kluču komplektu, ko pēc īpaša patenta ir izgatavojis itāļu uzņēmums „Clementoni”, veido daudzas dažādu lielumu, formu un krāsu detaļas, kas bērnam sniedz iespēju būvēt dažādus torņus, aizsargmūrus, interesantas struktūras utt. 

Nav svarīgi, ja mazais radītājs nespēj nosēdēt vienā vietā vai ar grūtībām ieinteresējas par jaunām lietām – košie kluči un to potenciāls piesaistīs ikviena bērna uzmanību. Jo, izmantojot klučus, var uzbūvēt mājas, pilsētas vai veselas galaktikas, kā arī spēlēt lomu spēles! Bet svarīgākais ir tas, ka šī izglītojošā rotaļlieta palīdz ne tikai iepazīt formas, krāsas, dzīvniekus, bet arī stimulē iztēli, radošumu un veicina motorikas iemaņu attīstību. Mīkstās, košās, izteiksmīgo formu un patīkami smaržojošās rotaļlietas detaļas pamodina taustes, ožas, garšas un redzes maņas. Turklāt rotaļājoties bērns mācās koncentrēt uzmanību, vērot un pat pieņemt lēmumus.

„Baby Clemmy” kluči ir lieliski piemēroti zīdaiņiem vecumā no 6 līdz 18 mēnešiem, bet „Clemmy plus” paredzēti bērniem vecumā no 18 līdz 36 mēnešiem. Otro komplektu veido nedaudz mazāki, uzlabotu formu kluči un daudz reālistiska izskata figūriņu. Visas detaļas ir košas, krāsainas un dāvājošas neierobežotu prieku! Kas gan var būt labāks par spēli, kas veicina izaugsmi un pasaules iepazīšanu?

Vērts pieminēt, ka visi „Clemmy” kluči ir izgatavoti no kvalitatīviem, netoksiskiem, aromatizētiem materiāliem, kuri nodrošina ne tikai rotaļlietas drošību (nekas slikts nenotiks, ja mazulis pārbaudīs, vai košā detaļa ir ēdama), bet arī ilgmūžību – kluči saglabāsies, līdz pienāks laiks mainīt rotaļlietu klāstu. Vēl viena īpaša mīksto kluču īpašība – pat zīdainis, uzminot uz kluča ar pliku kājiņu, nepiedzīvos nekādu nepatīkamu sajūtu.

Turklāt no izturīgiem materiāliem izgatavotā rotaļlieta ir viegli mazgājama, tāpēc rūpīgās mammas var nebaiļoties par to, ka ilgi lietotie kluči kļūs nehigiēniski vai košās krāsas pazudīs zem aplikumiem. Šo problēmu ātri palīdzēs atrisināt viegla mazgāšana. Bet tīros klučus vienmēr var droši un ietilpīgi salikt tiem paredzētajā maisiņā, kur tie gaidīs nākamo neaizmirstamo piedzīvojumu!

Balso un izvēlies Baby Clemmy rotaļlietu un laimē noderīgu balvu!

 

20171214154005-15936.jpg

Laimētāju paziņosim 22.decembrī.

20171124160659-62885.jpg

arule arule 22. Dec, 12:21

Baby Clemmy mīkstie kluči

Co_ora Co_ora 21. Dec, 07:43

Kā lai izvēlas starp krēsliņu un galdiņu!? Abi tik piemēroti 1,2 gadniekam! Bet tomēr ja jābalso, tad mūsu balss aiziet par krēsliņu! Jo sākusies patiesa interese par podiņu, bet visi prieki apstājas pie tā, ka pats nemāk apsēsties! Speciālisti iesaka mājās turēt mazu, bērnam piemērotu krēsliņu, uz kura šīs prasmes ar laiku apgūt! Ja vēl apvienojumā ir kluči (kuri ir vienīgie, kurus man razbainieks gatavs pacietīgi knibināt kopā!) - ideāli!

Kristiy.g Kristiy.g 21. Dec, 02:10

Mūsu 6m. princese būtu sajūsmā saņemot Baby Clemmy mīksto kluču komplektu ar grāmatiņu un dzīvnieku figūriņām ☺

sirsnindza sirsnindza 20. Dec, 01:53

Mūsu ģimenīte balso par Baby Clemmy mīksto kluču komplektu ar grāmatiņu un dzīvnieku figūriņām. Ļoti aktuāla mums šobrīd dzīvnieciņu tēma, gan spēlēs, gan runā 😀

mincenee mincenee 19. Dec, 11:57

Tā kā meitai rodas interese par šķirošanu, tad balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplekts ar šķirotājošo kasti. Lietderīgs salikums.

Runner Runner 19. Dec, 03:56

Mēs balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplektu ar šķirotāju un mehānismu 😉

Agnese.R. Agnese.R. 19. Dec, 03:52

Manas mazās meitiņas balso par :
Baby Clemmy mīksto kluču komplekts ar grāmatiņu un dzīvnieku figūriņām.
Vēl gan mazliet jāpaaug mazajām māsiņām, bet laiks jau skrien ātri.

S_Anna S_Anna 19. Dec, 11:19

Mēs balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplektu ar grāmatiņu un dzīvnieku figūriņām.

danjux danjux 19. Dec, 10:48

Balsoju par Baby Clemmy mīksto kluču komplektu ar šķirojošo kasti, kur katram klucītim jāmeklē atbilstošo vietiņu. Vecākajam puikam šādi uzdevumi ļoti patika, domāju, ka manam drīz topošajam pusgadniekam arī patiktu! 😀

Vecākajam puikam bija Baby Clemmy bruņurupucītis (Baby Clemmy mīkstie kluči ar rotaļu ratiņiem) - tas mums ļoti patika!

mazaa12012 mazaa12012 18. Dec, 11:28

Mēs ar meitiņu balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplekts ar grāmatiņu un dzīvnieku figūriņām, jo mācamies kā runā dzivnieciņi un gramatas mums ir īpaši mīļas.

aigo aigo 18. Dec, 02:45

Mēs balsojam par Babyliss Clemmy kluču komplektu ar krēslu.

minkucis888 minkucis888 18. Dec, 02:26

Mēs ar dēliņu balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplekts un ar galds....

Mzc Mzc 18. Dec, 01:21

Mēs ar dēliņu balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplekts ar bērnu krēslu.

Saveejaa Saveejaa 18. Dec, 01:18

Mes balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplekts un galds

Iveta - tereeze Iveta - tereeze 18. Dec, 01:09

Mēs balsojam par Baby Clemmy mīksto kluču komplekts ar šķirotāju un mehānismu, jo mazajam ļoti patīk šķirot un būtu jauka rotaļlieta ar kuras palīdzību mazais apgūt griešanu, skrūvēšanu (rociņu un pirkstiņu stimulēšana).

I.Melniite I.Melniite 17. Dec, 06:47

Mēs balsojam par - Baby Clemmy mīksto kluču komplekts ar grāmatiņu un dzīvnieku figūriņām 😀

madara.mv madara.mv 17. Dec, 06:13

ES UN MANS DĒLIŅŠ EVERTS BALSOJAM PAR VISIEM BABY CLEMMY MĪKSTAJIEM KLUCĪŠIEM, VISI IR FORŠI. BET TOMĒR VISLIELĀKĀ BALSS MUMS BŪTU KLUČU KOMPLEKTAM AR GALDIŅU!!!

mimimiim mimimiim 16. Dec, 10:36

Baby Clemmy mīkstie kluči ar rotaļu ratiņiem.
Nesen sāka dēliņš staigāt, tad nu tieši piemērots viņam, lai varētu ko pastumdīt.

1 2