Ziemassvētki, kurus neaizmirst

12. Dec 2013, 15:30 divudēliņumamma divudēliņumamma

Aviokompānija ‘’WestJet’’ ar savu jaunāko reklāmas kampaņu pārsteigusi ne vien savus klientus, bet arī sociālo tīklu lietotājus.

Kāda lidojuma laikā uz Kanādas pilsētu Kalgari aviokompānijas organizēta komanda sarūpēja dāvanas īpaši katram pasažierim, kuri pirms iekāpšanas virtuālam Ziemassvētku vecītim bija izteikuši savas kvēlākās vēlmes. Kāds vīrietis jokojoties izteica, ka vēlētos zeķes, kāda sieviete nebija tik pieticīga un atklāja, ka gribētu saņemt Ziemassvētkos televizoru, bet cita- fotokameru. Kāds puisītis izteica savu sapni par rotaļu vilcienu utt. Liels bija pārsteigums, kad galamērķī, gaidot ceļojumu somas, slīdošajā lentā parādījās virkne skaisti iesaiņotas dāvanas ar norādītiem konkrētiem pasažieru vārdiem un uzvārdiem. Atverot dāvanas, pasažieri neslēpa savu šoku, jo kaut ko tādu nespēja iedomāties, ka visas vēlmes ir dažu stundu laikā piepildījušās.

Kā redzams video, dāvanas lielā ātrumā sarūpējusi vesela rūķu brigāde.

Aviokompānijas pārstāvji portālam ”www.prnewschannel.com” atklājuši, ka šīs kampaņas realizācijā iesaistīti vairāk nekā 150 kompānijas darbinieki. Pasažieru sarunas ar Ziemassvētku vecīti nofilmētas ar 19 slēptajām kamerām Toronto un Hamiltonas lidostās.

‘’WestJet’’ viceprezidents Ričards Bartrems pastāstīja, ka šogad nolēmuši aizsākt jaunu tradīciju, kādu vēl nekad iepriekš neviens nav īstenojis.

Iedvesmojoties no dāvināšanas tradīcijas, kas sabiedrībā reāli notiek, viņi nolēmuši pārsteigt savus klientus ar personīgām, viņiem nozīmīgām dāvanām brīdī, kad viņi tās vismazāk sagaida.

Arī citus gadus šī kanādiešu aviokompānija svētku laikā rīkojusi dažādas labdarības kampaņas.
Pagājušogad tika īstenota līdzīga akcija, kas šogad tika mazliet pamainīta. Pērn aviokompānija uzdāvināja vairākām ģimenēm biļetes lidojumiem.

 

info: la.lv

 

tas ir kas skaists.