VIKTORĪNA: Pārbaudi,ko zini par Chicco un apaviem

21. Jun 2014, 00:03 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Veselas nedēļas garumā uzdosim katru dienu tev tikai 1 jautājumu, uz kuru tev jāatbild pareizi! Esi gatava? Balvas katru dienu! Veiksmi!

Balva 

Chicco "Anti-Mosquito" līnijas produkts- Gēls!

Chicco aktīvā viela ir dabiskas izcelsmes, īpašas eikalipta sugas ekstrakts no Austrālijas. Tas ir plaši zināms ar savām izcilajām kukaiņu atbaidīšanas īpašībām. Bez pievienotā alkohola, krāsvielām un parabēniem, Chicco Zanza produkti ir īpaši pielāgoti bērnu (jau no 3 mēnešu vecuma) un grūtnieču ādai. Ekskluzīvā formula darbojas efektīvi gan naktī, gan dienas laikā, kas nodrošina teicamu aizsardzību pret visbiežāk sastopamo odu veidiem, tostarp Āzijas tīģeru moskītu (Aedes albopictus). Chicco produktu moskītu atbaidīšanas efekts ir ilgāks nekā lielākajai daļai dabas moskītu atbaidīšanas produktu tirgū. Ar vienu uzklāšanas reizi mazuļa ādu aizsargās līdz pat trim stundām.

Šie produkti ir dermatoloģiski pārbaudīti, nesatur alkoholu, krāsvielas un parabēnus. Piemēroti lietošanai jutīgai ādai un grūtniecēm.

20140619131800-36587.jpg

Gēls

Lai spētu uzklāt tieši nepieciešamo daudzumu aizsargvielas uz mazuļa ādas, visērtāk izmantot tieši gēlu. Tas ir maza izmēra, lai vienmēr ērti paņemtu līdzi ceļā.

Māmiņu Klubs

Laimētāju noskaidrosim 26.jūnijā