VIDEO: Baha ziedu terapija der ikvienam: bērniem, topošajām mammām un arī tētiem!

11. Nov 2016, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mūsu veselība un emocionālā labsajūta ir ļoti svarīgas, lai mēs būt emocionāli noturīgas gaidību laikā, sajust sevī spēku laist bērniņu pasaulē un varētu pilnvērtīgi rūpēties par saviem mazuļiem. Taču ļoti bieži mūsu iekšējais līdzsvars ir izjaukts, mūsos valda apjukums, neziņa, bailes un ir vēlme, lai tas viss izzustu un mēs atkar varētu būt pārliecinātas par to, kādas esam. Iespējams šādā gadījumā mums var palīdzēt Baha ziedu terapija.

Lai uzzinātu vairāk par to, kas ir Baha ziedi un kā tos pielietot ikdienā, kopā ar māmiņu Ilzi un viņas mazajiem rakariem devāmies ciemos pie Lauras Tidriķes uz Baha ziedu namiņu. Laura daudzu gadu garumā ir apguvusi Baha ziedu terapiju un turpina to darīt, kā arī labprāt dalās savās zināšanās ar citiem, jo tic, ka Baha ziedi patiesi var palīdzēt un mēs ikdienā iespējams varam pat izitikt bez medikamentiem, jo būsim rūpējušies par savu emocionālo labsajūtu.

Skaties VIDEO un:

  • uzzini, kā ar augu palīdzību atgūt līdzsvaru
  • uzzini, ko izmanto baha ziedu terapijā
  • uzzini, kam domāta baha ziedu terapija, un ko katrs pats var izdarīt, lai ar tādu palīdzētu sev un saviem mīļajiem
  • uzzini, kāpēc daudzi baha ziedu terapiju salīdzina ar homeopātiju

Mēs patiesi varam sev palīdzēt, vienīgi mums ir jāatbild uz ļoti svarīgi jautājumu – kas tas ir, kas mums traucē justies labi un redzēsim, ka drīz vien mums padoms mūs atradīs!

Māmiņu Klubs

www.bahaziedi.lv

20150930194708-22689.jpg