Testējam Lupilu Premium autiņbiksītes

Testējam Lupilu Premium autiņbiksītes

04. Aug 2023, 19:37 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tā kā piedalījāmies firmas Lupilu Premium autiņbiksīšu testēšanā, tad vēlos padalīties ar atsauksmi. Patīkami, ka klāt dāvaniņā bija arī 2 paciņas ar mitrajām salvetēm un izglītojošs Lupilu žurnāliņš ar ieteicamajiem autiņu izmēriem, bioloģisko pārtiku un piebarojuma uzsākšanu mazuļiem.

Lupilu firmas autiņbiksītes lietojam arī ikdienā, jo patīk, ka plānas, vieglas un gaisu caurlaidīgas. Bijām ļoti priecīgi  saņemt un izmēģināt Lupilu Premium autiņbiksītes. Patika jau to izskats- ar maziem un mīlīgiem zaķīšiem (saucu dēļiņu par mazo zaķīti). Vēl autiņbiksītes ir ļoti maigas un plānas un pārsteidza tas, ka ir mitruma indikators, kas nav citu firmu 3. izmēra biksītēm. Ikdienā ir svarīgi, ka autiņbiksītes nepārplūst un nav ķīmisku smaržvielu. Tad šīs ir tieši tādas un mazuļa drēbītes paliek sausas. Patika, tas, ka no autiņbiksītēm dēliņam nerodas sarkani ādas izsitumi vai iekaisumi. Tieši ar šo autiņbiksīšu palīdzību tie mazinājās, jo pirms testēšanas bijām devušies ceļojumā un līdzi bija  citas firmas autiņbiksītes, no kā bērnam radās izsitumi. Patīk tas, ka autiņbiksītes atbilst to izmēram un nav ne mazas, ne arī par lielu, salīdzinot ar citām firmām, kur ir izteikta atšķirība. Noteikti pirksim šīs autiņbiksītes un iesaku arī citiem izmēģināt un droši lietot!

Paciņā bija arī mitrās salvetes Ultra sensitive un Natural care. Vislabāk patika tās, kurām nav smaržas Ultra sensitive.  Arī Natural care mitrajām salvetēm smarža nav uzkrītoša un spēcīga, kā tas ir ar citām salvetēm. Salvetes ir maigas un mitras ! Noteikti pirkšu turpmāk, jo cena gan autiņbiksītēm, gan salvetēm ļoti laba un ir pat ļoti izdevīgi! Iesaku arī citām mammām!