Philips Avents Natural Response pudelīte

Philips Avents Natural Response pudelīte

02. Aug 2023, 18:51 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lieliski  izstrādāts pudelītes  dizains, gaumīgi  zīmejumi uz pudelites un pati pudelītes  forma ļauj ērti  to turēt barošanas  laikā plaukstā, neradot diskomforta sajūtu. 
Liels plus ir tas ka jau pats knupītis  ir veidots lai samazinātu  kolikas, iepriekšējās  pudelītes  bija ar papildus detaļām, kas apgrūtināja  pudelītes  kopšanu. 


Biju pārsteigta  ka mazulis uzreiz piezīdās  pie pudelītes, iepriekš mēģināts  mazulis nepieņēma  un rīstījās. Mazulim dabiski izdevās satvert knupīti,jo tas atveido krūts formu,kas priekš  manis ir liels bonuss,jo nav jasatraucas,ka pēc  pudelītes  lietošanas  bērns atteiksies  no krūts.  Bet to arī ietekmē tas ka knupis nav kā citām pudelītem,ka pieniņš pats tek. Mazulim ir jāzīž tāpat  ka krūti, tāda veidā kontrolējot  piena plūsmu un mazulim na strauji jāsarijas pieniņš tikai tāpēc  ka tas gek no pudelītes.  
Manuprāt  lielska pudelīte,kas ļauj apvienot krūts barošanu ar barošanu no pudelītes, jo pudelītei ne tikai knupus atveido krūts  formu, bet arī piena plusma ,kas pielagojas mazuļa ēšanas ritmam.