Philips Avent māneklītis

Philips Avent māneklītis

22. Dec 2021, 22:38 SamantaGB SamantaGB

Pirmkārt, ko ievēroju uzreiz Philips māneklīšos - tiem ir ļoti skaists dizains un krāsa, kas uzreiz piesaista uzmanību un vēlmi tos iegādāties un izmantot. Pūcīte un briedītis izskatās ļoti mīlīgi, un krāsas ir maigas un skaistas. Tāpat ir padomāts par gaisa piekļuvi tā lietošanas laikā, lai mazuļa mutīte nepaliktu mitra un nerastos kāds iekaisums.

Zīžamā daļa šķiet maiga un komfortabla, lai mazulītim būtu ērti un patīkami to izmatot. Parocīgi, ka tie atrodas kastītē, kurā tos iespējams sterilizēt un droši ievietot līdzi somā, lai tie būtu pie rokas tīri, kad nepieciešami. Tie ir ortodontiski un BPA nesaturoši, kas nav mazsvarīgi, jo mazulītim vienmēr vajadzīgs tas labākais un drošākais, kas nekaitēs viņa veselībai un labsajūtai. Mūsu mazulīte vispār nav māneklīšu cienītāja, piekrīt to izmantot nelabprāt, bieži vien reaģējot tā itkā būtu citrona šķēle iedota. Dodoties pastaigā ar ratiem to šad tad paņem, taču braucot auto to pieņem vislabprātāk. Mājās no tiem atsakās.

Tomēr, godīgi sakot, no visiem, kurus esam izmēģinājuši (dažādas firmas, formas un materiālu), vienīgie, kuri patīk, ir tieši Philips. Tāpēc, liels paldies par iespēju tos izmēģināt jo tagad droši zinām, ka tos ir vērts iegādāties un ieteikt pamēģināt arī citiem.