30.06 11:00-17:45
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 23
Šis rīts ir tik drūms aiz loga,kur vasara palikusi,siltais laiks,?tā nu mēs ar dēliņu šo dienu pavadam istabā siltā rotaļājoties,jo izskatās ka šodien laukā netiksim.Šodien drūmo prātu man aizēnoja lieliska ziņa no anglijas,manam brāļukam,kurš ir arī mana dēliņa krusttevs, bus meitiņa,kura naks pasaulītē jau oktobrī:)akk šī ziņa mūs visus iepriecināja,jūtos arī mazliet lepna ka man ģimene pirmais puika piedzima,jo vecākajam brālim arī meita,bet nujau liela dāma 8 gadi:)Tā lūk iesakās ši diena ar pozitīvam emocijām,gaidam māsīciņas piedzimšanu:)