Nosiboo – tīrs deguns dažās sekundēs

Nosiboo – tīrs deguns dažās sekundēs

20. Mar 2023, 15:24 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kidsmed ir Nosiboo zīmola oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs un Somijā. Kas ir Nosiboo zīmola produkti? Elektriskie deguna aspiratori, arī manuālais deguna aspirators un aksesuāri.

Nosiboo deguna aspiratori bija arī paši pirmie produkti, kurus sāka piedāvāt Kidsmed uzņēmums, kad jaunie vecāki (Kidsmed dibinātāji) bija izmēģinājuši dažādus deguna aspiratorus, kādi bija pieejami Igaunijā, un tad viņi atrada ārzemēs pieejamo Nosiboo, izmēģinot to, viņi saprata, ka noteikti ar Nosiboo jāiepazīstina citi jaunie vecāki – tā radās Kidsmed.

Elektriskie deguna aspiratori

Nosiboo ir divi elektriskie deguna aspiratori – Nosiboo Pro2 un Nosiboo Go. Abi ir sertificētas medicīnas ierīces, kuru izveidē tika iesaistīti speciālisti un ārsti, tāpēc tie ir absolūti droši. Nosiboo elektriskos deguna aspiratorus drīkst izmantot pat jaundzimušajiem, jo arī stiprākās sūkšanas jaudas izmantošana būs droša. Visiem Nosiboo aspiratoriem deguna uzgaļi ir mīksti, lai mazie deguni netiktu kairināti. Un tas, ko novērtē ikviens vecāks – deguna tīrīšana aizņems vien dažas sekundes, patiešām. Tikpat ātri var arī iztīrīt ierīces pēc izmantošanas.

Kā tad atšķiras abi elektriskie deguna aspiratori?

Nosiboo Pro2 ir vairāk piemērots izmantošanai mājās, jo tā izmantošanai nepieciešama kontaktligzda. Tam ir regulējama sūkšanas jauda, ja deguna sekrēts būs šķidrāks, tad var izmantot mazāku jaudu, ja biezāks, tad palielināt jaudu. Nosiboo Pro2 ir pieejams 3 krāsās – zilā, zaļā un rozā. Un tam ir Colibri galviņa – konstrukcija, ar kuru tīra degunu. Pēc ierīces izmantošanas Colibri galviņa ir tā daļa, kas ir jāiztīra, izjaukt un salikt šo konstrukciju var ātri un vienkārši.

Nosiboo Go priekšrocība ir uzlādējamais akumulators, kas ļauj ierīci izmantot jebkur, arī ārpus mājas! Taču tam ir viena sūkšanas jauda, kas arī ir piemērota pat jaundzimušajam, un Nosiboo Go ir tikai zaļā krāsā. Šim aspiratoram ir Pingvīna galviņa, atšķirībā no Pro2 Colibri galviņas, komplektā ir 2 deguna uzgaļi: viens 0-6 mēnešu vecumam, otrs 6M+ vecumam. Nosiboo Go aspiratoram pēc izmantošanas ir jānoņem un jāiztīra Pingvīna galviņa un kā jau minēts iepriekš – izjaukšana/salikšana un tīrīšana ir ātra un vienkārša.

Manuālais deguna aspirators

Nosiboo zīmols piedāvā arī manuālo deguna aspiratoru Nosiboo Eco. Šī aspiratora priekšrocība pavisam noteikti ir bezfiltra konstrukcija – Colibri galviņa, tāpēc nebūs nepieciešams pirkt filtrus. Komplektā ir 2 deguna uzgaļi, tāpat kā Go aspiratoram. Visas detaļas var viegli nomazgāt un izmantot atkārtoti.

Aksesuāri

Nosiboo ir radījis arī 2 somas. Lielākā soma noderēs kā ratu soma, tajā var salikt līdzi lietas mazulim, ja kaut kur jādodas, savukārt mazajā somiņā var uzglabāt mazos mazulim nepieciešamos piederumus, piemēram, knupi, manuālo deguna aspiratoru, šķērītes vai D vitamīnu. Abas somas padarīs došanos ārpus mājas vai ceļošanu ērtu, jo līdzņemamās lietas būs pārskatāmi un organizēti sakārtotas.

Kidsmed piedāvā iegādāties arī papildpiederumu komplektus Nosiboo elektriskajiem aspiratoriem Pro2 un Go, ja radusies vajadzība nomainīt kādu daļu, lai aspiratora izmantošana būtu vēl ilgāka.

Gadu gaitā Nosiboo deguna aspiratorus ir novērtējuši vecāki daudzās valstīs, jo deguna tīrīšana mazuļiem un maziem bērniem, līdz viņi iemācās kārtīgi iztīrīt degunu paši, var būt diezgan izaicinoša un Nosiboo elektriskie aspiratori to paveic dažu sekunžu laikā.

 

Izmanto atlaides kodu NosiLV15 un saņem 15% atlaidi visiem Nosiboo produktiem!

*Atlaide spēkā līdz 02.04.23.

www.kidsmed.lv