Mammas iesaka: Receptes 3 ēdieniem, kas garšo mazuļiem

Mammas iesaka: Receptes 3 ēdieniem, kas garšo mazuļiem

29. Aug 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tavs mazais ir paaudzies un gatavs iepazīt jaunas pasaules garšas? Zinot, ka mazuļa uztura dažādošana, lai bērnam palīdzētu labāk iepazīt dažādas garšas, dažādas struktūras, nereti māmiņām var radīt milzu galvassāpes, jo aptrūkstās ideju, esam apkopojuši māmiņu ieteikumus.

Iedvesmojies no citu mammu, kuru ģimenēs aug mazuļi vecumā līdz pusotram gadiņam, ieteikumiem veselīgām un garšīgām maltītēm, kuras garšo bērniem!

Biezzupa

Nepieciešams: burkāni ,kartupeļi, ziedkāposts, sīpols, ķiploks, sviests, vistas buljons, krēmsiers, rozmarīns. 

Pagatavošana: Nomizo dārzeņus un sadali mazākos gabalos – ne obligāti vienādos, jo zupa tiks samalta. Katlā liec sviestu un pievieno dārzeņus, sākot ar cietākajiem – vispirms burkānus, tad sīpolu, ziedkāpostu un visbeidzot kartupeļus. Nedaudz apcep, tad pievieno ķiplokus un pielej iepriekš sagatavotu vistas buljonu. Zupu gatavo 30 minūtes – pa šo laiku vajadzētu visiem dārzeņiem būt mīkstiem. Tad sablendē un vēlreiz uzkarsē, pievienojot krēmsieru.

Veselīgais biezenis

Vienādās daļās ņem kabaci, kolrābi, fenheli. Dārzeņus tvaicē nelielā daudzumā ūdens. Kolrābis jāgriež vismazākajos gabaliņos, jo ir viscietākais no visiem šiem dārzeņiem. Klāt liek šķipsniņu diļļu. Kad dārzenīši gatavi, tos sablenderē un pievieno klāt nedaudz eļļas.

Saldais ķirbis ar mannu

Ūdenī izvāra ķirbi un sablenderē to kopā ar nedaudz piena, pievārot mannu. Saldumam pievieno nedaudz mežrozīšu sīrupa.

PHILIPS AVENT

"Četri vienā" veselīgas zīdaiņa pārtikas gatavotājs

Philips Avent veselīgas mazuļa pārtikas gatavotājs palīdz pagatavot gardas maltītes mājās, kas pielāgotas mazuļa vēlmēm.

Unikāla veselīgas tvaicēšanas tehnoloģija

Tvaicēšana ir veselīgas gatavošanas metode. Mūsu unikālā tehnoloģija nodrošina tvaika cirkulāciju no lejas uz augšu, nodrošinot, ka visi produkti tiek pagatavoti vienmērīgi bez vārīšanas. Uzturvērtība, konsistence un gatavošanas šķidrumi tiek saglabāti blendēšanai.

No tvaicēšanas līdz blendēšanai, viss vienā parocīgā krūzē

Viss nepieciešamais barojošas zīdaiņa pārtikas pagatavošanai vienā krūzē. Pēc produktu tvaicēšanas jums tikai jāpaceļ krūze, jāapgriež tā otrādi un jānofiksē, lai sablendētu līdz nepieciešamajai masai.

No biezputrām līdz gabaliņiem, katram augšanas posmam

No smalki sablendētiem augļiem un dārzeņiem līdz produktu maisījumam no gaļas, zivs un citiem, kā arī iespējas iegūt lielākus ēdiena gabalus. Mūsu "četri vienā" veselīgas zīdaiņa pārtikas gatavotājs atbalsta visas jūsu izvēles.