Laukā līst,tātad bērnam nodarbes iekštelpās.

19. Aug 2014, 10:20 kristine.K. kristine.K.

Sveikas mammas šajā lietainajā dienā!!Tākā laukā mēs netiekam,jadzivojas pa māju,man Robīts dzīvojas gan pa gultiņu,gan pa grīdu,kur ir mantas dažādas saliktas,ka nolieku mazo uz zemes tā viņam vairs savas rotaļlietas neinteresē,bet gan mammas čības,krēsls,gulta,vai aizskari,tad tik sakas lielā vaktēšana,ka tik kko nenorauj sev virsū,vēl mums patīk lasīt žurnālus un gramatas kopā:)Kadas jums ir aktivitates ar mazajiem kopā,kad lauka netiekat??:)