Labi pavadīts rīts kopā ar LEGO DUPLO

Labi pavadīts rīts kopā ar LEGO DUPLO

21. Nov 2013, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Liels paldies Māmiņu Klubam par to, ka uzaicināja uz Lego Duplo ballīti!


Pasākumā mūs sagaidīja Pepija Garzeķe, kas vadīja pasākumu un izklaidēja bērnus.

20131119160459-13399.jpg


Garlaicīgi nebija. Mammām un bērniem Pepija deva interesantus uzdevumus pildīt. No 7 Lego detaļām bija jāpagatavo kas interesants. Centāmies visi. Mēs ar Aleksantru pagatavojām vāzi ar puķēm un ieguvām 3.vietu. Paldies!

20131119160604-27875.jpg

(darbiņu izstāde)


Mammas nesēdēja malā: bija jāizveido garākais ceļš no klucīšiem. Mammas tika galā lieliski. Un cik tas bija jautri, nav izstāstāms.


Kā vienmēr, par gudrākām lietām, mūs, māmiņas, informēja mūsu dārgā Sabīne. Bija interesanti, informatīvi, paldies!

20131119160851-26771.jpg

Tāpat bija arī konkurss, kurā jāizveido augstākais tornis. Mēs ar māmiņu Marinu (marusjka) tikām pie uzvaras.

 

LEGO® DUPLO mūs apdāvināja. Мazie tika katrs pie LEGO® komplektiem un diplomiem.

20131119161309-94613.jpg

Paldies LEGO un dārgajam Māmiņu Klubam!