Labākie vecāki pēc horoskopa zīmes

Labākie vecāki pēc horoskopa zīmes

15. Jun 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Foto – Pixabay.com

Astrologi sastādījuši zodiaka zīmju reitingu, lai noskaidrotu, kuri horoskopa pārstāvji ir labākie vecāki.

4. vieta – Vēzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienmēr strādā ģimenes labā. Visbiežāk viņi atliek karjeru, draugus, mācības un daudz ko citu bērnu dēļ. Vēži ir ļoti iejūtīgi, uzmanīgi un mīloši. Tas attiecas gan uz vīriešiem, gan sievietēm. Bet savā aizbildniecībā viņi dažreiz var pārcensties, bet tikai laba mērķa vārdā.

3. vieta – Svari

Svariem ir svarīgi rādīt piemēru savam bērnam. Viņi nerāda ar pirkstiem uz citiem, neliek paziņu bērnus kā piemēru, bet cenšas paši kļūt par īstu etalonu savam bērnam. Vienīgais mīnuss – Svari dažkārt ir pārmērīgi aizņemti un aizmirst par to, ka apsolījuši vest bērnu uz zoodārzu. Bet citādi tie ir ideāli vecāki.

2. vieta – Zivis

Zivīm bērni ir vienīgā dzīves jēga. Viņi ir gatavi iet uz jebkādiem upuriem, lai tie būtu laimīgi un dzīvotu labi.

Vismaz līdz brīdim, kamēr Zivis neapzinās, ka "mazulītis ir izaudzis." Starp citu, Zivis labi jūtas gan mammas, un tēva lomā, gan vecmāmiņas un vectēva godā.

1. vieta - dvīņi

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vēlu rūpējas par bērniem, jo lielākoties baidās no atbildības. Bet, kad dvīņiem piedzimst bērns, viņi cenšas iemācīt viņam visu, ko prot paši. Bērna dzimšana padara viņus atbildīgākus, uzmanīgākus, rūpīgākus un mīlētus.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!