Konkurss: parādi,kā jūsu ģimenē tīrat zobus! Izvēlēsimies 5 uzvarētājus!

Konkurss: parādi,kā jūsu ģimenē tīrat zobus! Izvēlēsimies 5 uzvarētājus!

28. Mar 2015, 10:02 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Zobu veselība ir ļoti svarīga ne vien tādēļ, lai saglabātu veselīgu un skaistu smaidu, kā arī veselības stāvokli kopumā. Tomēr jāatzīst, ka mūsdienu statistika Latvijā nav pārāk spoža - 79% iedzīvotāji atzīst, ka pietiekami nerūpējās par savu zobu un mutes veselību un tikai 23% ir pilnīgs priekšstats, kādi efektīvi cīnīties pret kariesu. Turklāt, kļūstot vecākiem, cilvēki arvien vairāk cieš no kariesa un tā negatīvajām sekām. Tieši tādēļ ir ļoti svarīgi rūpēties par zobu veselību jau no pašas bērnības, veidojot bērniem ieradumu regulāri tīrīt zobus.

Pasaules prakse apliecina, ka, vecākiem tīrot zobus kopā ar bērniem, šis zobu tīrīšanas ieradums bērnam ir daudz spēcīgāks, nekā ja viņš to dara vienatnē. Turklāt bērns to dara daudz rūpīgāk un apzinīgāk, kas vēlāk atspoguļojas viņa zobu veselībā, kā arī veselīgos zobu kopšanas ieradumos. Ir svarīgi atcerēties, ka agrīnās stadijās zobu kariess ir pilnībā gan novēršams, gan apgriežams ar atbilstošu zobu kopšanu.” 

Tieši tādēļ Colgate Zobu veselības mēneša ietvaros vēlamies aicināt mūsu lasītājas piedalīties zobu veselības konkursā, kā arī iegūt balvas no Colgate visai ģimenei!

Kas jādara?

Iesūti bildi, kā bērns un/vai visa ģimene tīrat zobus!

Kā iesūtīt blogu:

- Spied podziņu pie sava profila "PIEVIENOT RAKSTU"

- Izvēlies rubriku Bēbītis un tagu - Viss-par-pirmajiem-zobiņiem, Konkursi

- Pastāsti par visu, kas attiecas uz šo tēmu savos blogos un pievieno arī foto!

- Kad viss izdarīts, spied SAGLABĀT, un stāsts pēc dažām minūtēm nokļūs portālā

Loterijas veidā tiks izvēlēti 5 uzvarētāji, kas katrs saņems Colgate zobu kopšanas produktu komplektu visai ģimenei! Turklāt būsiet veikuši ieguldījumu savas ģimenes zobu un vispārējā veselībā!

Konkurss norisināsies no 17.marta līdz 29.martam. Uzvarētājus paziņosim portālā 30. martā.

 

Par balvām:

20150316130145-44262.jpg 

Pieaugušajiem

  • Jaunā zobu pasta Colgate® Maximum Cavity Protection - vienīgā zobu pasta, kurā izmantota cukurskābju neitralizētāja tehnoloģija. Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, jaunā zobu pasta salīdzinājumā ar pastu, kas satur tikai fluoru, par 50% samazina zobu kariesa agrīno simptomu parādīšanos un par 20% samazina zobu caurumu veidošanos.
  • Colgate® Maximum Cavity Protection zobu suka pieaugušajiem, kas notīra aplikumu 3 dažādos veidos.
  • Mutes skalošanas līdzeklis Colgate® Plax Complete Care un Colgate® Total® Pro Gum Health zobu diegs.

20150316130130-63496.jpg

Junioriem

  • Colgate® Maximum Cavity Protection Junior - zobu pasta ar bērniem piemērotu maigu piparmētru garšu paredzēta bērniem un pusaudžiem no 7 gadu vecuma,  jo viņu zobiem ir nepieciešama īpaša aizsardzība zobu mineralizācijas laikā.
  • Zobu suka junioriem.

Mazākajiem ģimenes locekļiem

  • Zobu pasta un zobu suka bērniem līdz sešu gadu vecumam.