Konference “Vecāku revolūcija” par mums svarīgāko – laimīgu ģimeni

Konference “Vecāku revolūcija” par mums svarīgāko – laimīgu ģimeni

18. Oct 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

1.novembrī Cēsīs - Vidzemes koncertzālē “Cēsis” - notiks pirmā mammu un tētu konference “Vecāku revolūcija”, kurā dažādu jomu speciālisti un Latvijas ģimenes dalīsies pieredzē par izaicinājumiem ģimenē un tās mijiedarbību ar apkārtējo pasauli. Konferences lektori šobrīd gatavo savus praktiskos un personiskos stāstus. Pieteikšanās konferencei pieejama mājas lapā www.vecakurevolucija.lv.

Viena no konferences tēmām būs veltīta kopīgām maltītēm un ēst gatavošanai - kā tās ietekmē un stiprina attiecības ģimenē, un palīdz veidot ģimenes tradīcijas. 

Savā pieredzē dalīsies vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv vadītāja, Rimi Bērniem eksperte Inga Akmentiņa-Smildziņa: “Idilliskā aina - visa ģimene smaidīga pie vakariņu galda - mūsdienās diemžēl novērojama arvien retāk. Daļa bērnu tā arī neuzzina, cik vērtīgas un saliedējošas ir kopīgās sarunas pie vakariņu galda un cik ļoti tas rada piederības sajūtu savai ģimenei. Ja bērni neiemācās tradīciju - sarunas pie vakariņu galda -, viņi to nevarēs nodot nākamajām paaudzēm. Tā tam nevajadzētu notikt.”

Vēl, piemēram, Andrija Likova (psiholoģe, psihoterapeite, supervizore) runās par apzinātām attiecībām ģimenē, Sandra un Juris Cālīši (Zvannieku māju saimnieki) uzstāsies ar tēmu “Mīti un patiesība par pusaudzi”, Jānis Palkavnieks (Draugiem Group runasvīrs), savukārt, dalīsies pieredzē lekcijā “Uz darbu ar visu ģimeni”, Iveta Ķelle ("Papardes zieds" vadītāja) iedrošinās vecākus runāt ar bērniem par seksualitāti un dzimumdzīvi agrīnā un pusaudžu vecumā.

Ar citām tēmām un lektoriem iespējams iepazīties mājas lapā, kur atrodama arī plašāka informācija par konferences norisi – www.vecakurevolucija.lv. Īpašs piedāvājums vecākiem, kuriem nav iespēja apmeklēt konferenci klātienē – konferencei varēs sekot līdzi arī attālināti, iegādājoties pieeju tiešraidei.

Konferenci organizē komunikāciju aģentūra Addiction, atbalsta Rimi Bērniem, Draugiem Group, Tele2, Mammām un tētiem, Tvnet, Cālis.lv, laikraksts Diena, ziņu aģentūra Leta.