Koka rotaļlietas - lielisks veids, kā veicināt bērna attīstību rotaļājoties

Koka rotaļlietas - lielisks veids, kā veicināt bērna attīstību rotaļājoties

01. Aug 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Koka rotaļlietas iemantojušas lielu popularitāti jauno vecāku un bērnu vidū, un tas nav bez pamata! Papildus tam, ka koka rotaļlietas ir ekoloģiskas un dabai draudzīgākas nekā plastmasas līdzinieces, tās arī ir patīkamākas mazo rociņu satvērienam.

Kādas ir koka rotaļlietu priekšrocības?

Izturīgas

Kvalitatīvi izgatavotas koka rotaļlietas ir ilgmūžīgas, tāpēc ar tām var rotaļāties gan nākamie brālīši un māsiņas, gan tās var tikt nodotas mantojumā citiem radu un draugu bērniem. Koks ir izturīgs pret deformāciju, skrāpējumiem, un tas neplaisā, tāpēc vari būt droša, ka bērns rotaļājas ar patiesi izturīgām rotaļlietām.

Drošas

Ņemot vērā, ka koks ir izturīgs materiāls, tas no koka izgatavotās rotaļlietas padara arī drošākas. Tas ir īpaši svarīgs aspekts, izvēloties rotaļlietas bērniem. Kvalitatīvām koka rotaļlietām nebūs asu vai raupju malu, un tas būs apstrādāts tā, lai lieliski iegultu mazajās bērna rociņās.

Videi draudzīgas

Koks ir videi draudzīgs materiāls, tāpēc, izvēloties no koka izgatavotas rotaļlietas, tu dosi arī savu artavu apkārtējās vides saglabāšanā.

Viegli kopjamas

Viegla rotaļlietu kopšana ir svarīgs aspekts, jo bērniem patīk  spēlēties visur un vienmēr, tāpēc, izvēloties bērnam mantas, jālūko, lai tās būtu viegli tīrīt. Koka rotaļlietām nav plaisu un rievu, kurās varētu uzkrāties dažādi netīrumi, tāpēc arī tās ir vieglāk kopjamas.

Oriģinālas

Lai arī koka rotaļlietu arsenālā var atrast ne mazums plastmasas mantu līdzinieču, koka rotaļlietas ir īstas un unikālas, vēl jo vairāk tāpēc, ka ir iespēja pie ražotājiem pasūtīt tieši pēc jūsu vēlmēm izgatavotas attīstošās rotaļlietas, interjera priekšmetus, mācību materiālus vai dāvanas.

Pielāgotas bērna rociņām

Kokam ir patīkami pieskarties, tāpēc tas stimulē bērnus rotaļāties. Piedevām, rotaļlietu izgatavotājs ir padomājis par to, lai koka rotaļlietu un mācību materiālu izmērs būtu pielāgots bērna rociņām, tāpēc nebūs nekādu šķēršļu rotaļām un uz attīstību vērstām spēlēm.

OLY WOOD izgatavo skaistas, kvalitatīvas lietas no koka ar lielu mīlestību un rūpēm tieši bērniem. 

OLY WOOD piedāvājumā var atrast koka izstrādājumus bērnu attīstībai, dāvanas jaundzimušajiem un bērniem, dažādus ieteikumus, mācību materiālus pedagogiem, spēles, dekorus, montessori. Ir iespējams arī izgatavot individuālus pasūtījumu. 

Produktus ir iespējams saņemt klātienē Mārupē un Alūksnē vai ar Omniva starpniecību.