Kidsmed MeshPlus inhalators, kas der ikvienam ģimenē

Kidsmed MeshPlus inhalators, kas der ikvienam ģimenē

27. Feb 2023, 18:49 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kidsmed ir igauņu uzņēmums, kurā atradīsi veselības produktus un ierīces visai ģimenei! Pagājušā gada nogalē klajā nāca Kidsmed zīmola MeshPlus inhalators, kuru atzinīgi novērtējušas jau daudzas ģimenes.

Par Kidsmed MeshPlus inhalatoru:

ĒRTA MASKA

Komplektā ir 2 inhalatora maskas. Viena bērniem un otra pieaugušajiem. Abām maskām ir mīksta maliņa, kas padara lietošanu īpaši ērtu.

KLUSS UN BEZVADU

Inhalators ir ideāli piemērots lietošanai arī naktī, jo darbojas gandrīz bez skaņas.

PIEMĒROTS LIETOŠANAI GUĻUS

Inhalatoru var lietot arī guļus stāvoklī. Šķīdums atrodas noslēgtā traukā, un ierīci var izmantot jebkurā pozīcijā.

VIEGLS, MAZS, PĀRNĒSĀJAMS

Ierīce ir viegla un maza izmēra, kas padara to viegli pārnēsājamu, un to ir ērti lietot gan mājās, gan, piemēram, ceļojot. Inhalatoram komplektā līdzi nāk augstas kvalitātes uzglabāšanas un transportēšanas somiņa.

STABILS UN KVALITATĪVS TVAIKS

Kidsmed MeshPlus inhalators rada MMAD 3 μm lielu daļiņu, kas nozīmē, ka 70% daļiņu ir mazākas par 3 μm. 1 minūtes laikā izsmidzina 0,2 ml šķīduma.

IZMANTO ZĀLES

Pateicoties īpaši smalkajām tvaika daļiņām, iespējams lietot arī ārsta izrakstītos medikamentus laringīta, bronhīta, klepus un citu elpceļu slimību ārstēšanai.

Inhalators ir ne tikai bērniem

Inhalators noder ne tikai ģimenēm ar maziem bērniem, bet arī pieaugušajiem, kuri bieži slimo ar elpceļu slimībām, alerģiskiem cilvēkiem. Kidsmed inhalatora komplektā ir iekļauta maska gan bērnam, gan pieaugušajam, tāpēc šis inhalators ir piemērots ikvienam! Kā arī tajā var lietot ne tikai fizioloģisko šķīdumu, bet arī ārsta izrakstītas zāles elpceļu slimību ārstēšanai – Kidsmed MeshPlus inhalators noderēs dažādos gadījumos.

Mammas atsauksme:

“Kļūstot pirmoreiz par mammu, nemaz neaizdomājos, cik noderīga lieta var būt inhalators. Mūsu ģimenē ir 2 meitas ar mazu vecuma starpību (divgadniece un viengadniece), līdz pat brīdim, kad piedzima jaunākā meita, es nedomāju, ka bērnu slimošana var būt grūta, jo pavisam vienkārši – vecākā meita neslimoja. Īstā “jautrība” sākās, kad jaunākā meita bija 3 mēnešus veca, bija Ziemassvētku laiks un mēs pieredzējām pirmās negulētās naktis un grūtās dienas bērnu (un vecāku pašu) slimošanas dēļ. 

Gadu vēlāk, arī Ziemassvētku laikā, sākās mūsmājās atkal slimošanas laiks. Šoreiz tas sākās ar jaunākās meitas pamošanos katru nakti un nemierīgu gulēšanu tikai mammas rokās, likās, ka klāt ir iesnas un tāpēc grūti elpot, taču deguns bija pilnībā sauss… Līdz tam bijām jau lietojuši Kidsmed elektrisko deguna aspiratoru Nosiboo Pro2, šķiet, ka deguna aspirators ir katrā mājas aptieciņā ģimenēs ar maziem bērniem. Tomēr arī aspirators nelīdzēja. Tad ieraudzīju, ka Kidsmed ir radījis arī inhalatoru un intereses dēļ apskatījos, kas tas ir, kādam nolūkam to lieto. Nolēmām to iegādāties, un tas bija pareizais lēmums īstajā laikā! Veicām fizioloģiskā šķīduma inhalācijas un deguns sāka tecēt, varējām degunu iztīrīt un naktis palika mierīgākas. Inhalators noteikti bija liels palīgs ikvienam mūsu ģimenē, lai atvieglotu slimošanu. 

Lai arī man nav bijusi liela pieredze ar citiem inhalatoriem, uzskatu, ka šis ir tiešām ir ļoti, ļoti labs pirkums.

Pirmkārt, nemaz nešaubos, ka Kidsmed produktiem ir lieliska kvalitāte, jo mūsmājās jau ir ierīces no Kidsmed – bezkontakta termometrs un elektriskais deguna aspirators, abi kalpo jau ilgu laiku un joprojām darbojas izcili.

Otrkārt, inhalators, iepakojums un viss, kas iekļauts komplektā, ir ļoti pārdomāts! Mani patīkami pārsteidza inhalatora kastīte. Pirmoreiz redzēju, ka tas nav tikai parasts kartona iepakojums ierīcei, bet arī uzglabāšanas somiņa, kurā var ielikt inhalatoru un tā piederumus. Ļoti ērti šādi to var uzglabāt un atrast plauktā, kad nepieciešams. Komplektā ir arī 2 maskas – bērnam un pieaugušajam, kas arī ir pluss, jo inhalatoru var izmantot ikviens ģimenē, slimo ne tikai paši mazākie un inhalators noder arī pieaugušajiem. Jāpiemin, ka inhalators darbojas ar baterijām (var uzlādēt arī ar USB kabeli, kas ir komplektā), bez vadiem, tāpēc to var izmantot jebkur, ne tikai tur, kur ir kontaktligzda. Manuprāt, tas ir noderīgi, jo mazie ne vienmēr rāmi sēž vienā vietā ilgu laiku. Tāpat tas ir kluss un to var lietot jebkurā pozīcijā, arī guļus, un par šo esmu ļoti priecīga – varēju dot elpot inhalāciju arī tad, kad meitenes gulēja! Jo tieši naktī visbiežāk lietojām inhalatoru, kad iesnām pievienojās arī klepus.

Protams, ka inhalators nav brīnumlīdzeklis, kas visu atrisina, ir jākonsultējas ar ārstu, kad gadījies saslimt, taču tas palīdz atvieglot slimošanu. Kidsmed inhalatorā var lietot ne tikai fizioloģisko šķīdumu, bet arī ārsta izrakstītas zāles elpceļu slimību ārstēšanai, kas, manuprāt, arī ir noderīgi. Šis ir tiešām pārdomāts un ērts inhalators, kas noder ikvienam ģimenē!”

Anna, 2 meitu mamma

Ja vēlies iegādāties Kidsmed MeshPlus inhalatoru, izmanto atlaides kodu MESHLV un saņem 10% atlaidi (kods aktīvs līdz 31.03.2023.)

www.kidsmed.lv