Kas vecākiem var būt svarīgāks par savu bērnu veselību? Klīnika 'Vesels Bērns'

Kas vecākiem var būt svarīgāks par savu bērnu veselību? Klīnika 'Vesels Bērns'

20. Nov 2020, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klīnikā Vesels bērns strādā izcila pediatru komanda, kas aprūpē lielākus un mazākus pacientus dažādu saslimšanu gadījumos, tai skaitā akūtu saslimšanu gadījumā, pieņemot pacientus līdz pat vēlām vakara stundām, kā arī sestdienās un svētdienās.

Klīnikā ir iespējams saņemt plaša spektra speciālistu konsultācijas.

Mūsu klīnikā strādā gandrīz visu speciālistu nozares pārstāvji kopumā veidojot 15 izcilu ārstu komandu. Visi ārsti ir arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti, virsārsti, docētāji, mācību spēki ar lielu klīnisko pieredzi.

Konsultē gan bērnu gastroenterologs, bērnu endokrinologs, bērnu reimatologs, bērnu neirologs, bērnu alergologs, gan bērnu imunologs, bērnu infektologs, bērnu ķirurgs, bērnu ortopēds un bērnu acu ārsts. Bērnu ķirurgs gan konsultē pacientus, gan nepieciešamības gadījumā veic ambulatoras ķirurģiskās manipulācijas – šuvju uzlikšana, noņemšana, ieaugušu nagu problēmu risināšana un citas.

Klīnikā konsultē uztura speciālists sniedzot rekomendācijas gan svara korekcijas jautājumos, gan risinot dažādas pārtikas produktu nepanesības problēmas.

Audiologopēds konsultē un sniedz rekomendācijas bērna runas un valodas attīstības traucējumu gadījumā. Valodas traucējumu korekcija individuālās nodarbībās. Sākumskolas bērniem sniedz rekomendācijas lasīšanas un rakstīšanas traucējumu, mācīšanās grūtību gadījumos.

Klīnikā ir iespējams veikt jaundzimušo bērniņu uzraudzību, veicot ikmēneša attīstības novērtēšanas vizītes. Bērna veselības problēmu risināšanā iesaistās multidisciplināra komanda pediatram piesaistot nepieciešamos speciālistus.

Mūsu jaunums! Esam parūpējušies gan par bērnu vecākiem, gan citiem pieaugušajiem. Pie mums konsultē ģimenes ārsts pieaugušajiem (maksas). Ir iespējamas konsultācijas gan klātienē, gan attālināti.

Klīnikā pieaugušajiem veic arī vakcināciju, sistēmu uzlikšanu un iespējama redzes pārbaude pie acu ārsta.

Klīnikā ir ārstu kabineti, procedūru telpa manipulāciju veikšanai, kur vienmēr iepriecina uzpūsti baloni, lai jebkura manipulāciju veikšana bērnam ir kā pozitīvs notikums. Klīnikā ir maza palāta, kur nepieciešamības gadījumā varam uzlikt sistēmas, veikt inhalācijas, nepieciešamības gadījumā atvēlam telpu mammām, kurām jāpabaro mazuļi.

Esam komanda, kura apvienojusies, lai bērniem no tuvākas un tālākas apkaimes sniegtu labāko, ko varam – veselības aprūpi pēc visaugstākajiem standartiem.

Pie mums visam ir jānorit mierpilni – ikviens ir gaidīts un aprūpēts!

Klīnikas atrodas Rīgā, Tēriņu ielā 79

Rūpēs par maziem un lieliem mēs strādājam no 9 00 – 21 00, arī sestdieās un svētdienās.

Mūs var sazvanīt pa tel. 26822105

http://www.veselsberns.lv/

https://www.facebook.com/veselsberns