Kādi būs Tīģera gadā dzimušie mazuļi? 2. daļa

Kādi būs Tīģera gadā dzimušie mazuļi? 2. daļa

13. Feb 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Zodiakālā apļa otrajā pusē dzimušie ir Svari, Skorpions, Strēlnieks, Mežāzis, Ūdensvīrs un Zivis. Kādi būs šajās zīmēs dzimuši mazuļi?

Kādi būs Tīģera gadā dzimušie bērni? 1. daļa

Foto – Pixabay.com

Svari

Svari no bērnības būs uzmanības centrā, un tas viņiem ļoti patiks. Viņiem vienmēr būs vajadzīga apkārtējo uzslava. Bet, ja viņus neslavēs, Svari vienkārši pārtrauks attiecības ar šiem cilvēkiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem arī patiks ceļotu un iegūt jaunas zināšanas. Bet izveidot stipru ģimeni viņiem būs diezgan grūti – viņiem patiks brīvība.

Skorpions

Skorpions ir ļoti harismātiska un patmīlīga zodiaka zīme. Tīģeris tikai pastiprinās šīs īpašības. Vislabākie Skorpioni ir profesionālajā jomā. Ļoti drīz šīs zīmes pārstāvji varēs ieņemt vadošu amatu. Turklāt viņi izmantos godīgumu, taisnīgumu un gatavību vienmēr gūt peļņu. Bet konfliktēt ar Skorpioniem nav vērts, jo tie ir ļoti ļaunatminīgi un nepiedod nekādu aizvainojumu.

Strēlnieks

Strēlnieki, kas dzimuši Tīģera gadā, būs pretrunīgas personības. No vienas puses, šie cilvēki būs ļoti mērķtiecīgi un pat bezbailīgi, kas palīdzēs viņiem sasniegt savu mērķi. Bet, no otras puses, viņi jutīsies vientuļi un izturēsies pret apkārtējiem piesardzīgi.

Mežāzis

Mežāži pēc rakstura ir mierīgi, tāpēc viņiem nebūs grūti nomierināt agresīvo Tīģeri sevī. Mežāži, kas dzimuši Tīģera gadā, kļūs par godprātīgiem darbiniekiem jebkurā jomā un baudīs kolektīva cieņu. Šīs zīmes pārstāvji ir arī diezgan romantiski, tāpēc viņiem būs viegli iepriecināt savus radiniekus ar patīkamu dāvanu vai ideju. Viņi mēģinās izvairīties no konfliktiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri būs neticami ziņkārīgi. Visu mūžu viņi veltīs jaunu zināšanu iegūšanai. Nav brīnums, ka Ūdensvīri piesaistīs lielu uzmanību jebkurā uzņēmumā. Bet īstu draugu viņiem būs maz, jo viņi nav visai atklāti. Ūdensvīri slēpj savu jūtīgumu zem egoisma un cinisma maskas.

Zivis

Tīģera gadā dzimušo Zivju raksturīgā iezīme būs līdzsvarotība un iekšējais miers. Viņu pragmatisms un daudzpusība palīdzēs izveidot veiksmīgu karjeru un iegūt noderīgus sakarus. Kopumā Zivis būs talantīgas, turklāt radošuma alkas izpaudīsies arī bērnībā. Daudzi šīs zīmes pārstāvji kļūs par populāriem ezoteriķiem.

IZPĒTI ARĪ TABULU, KAS ATKLĀS, KĀDAS BŪS ATTIECĪBAS AR BĒRNU!