Jauni radoši piedzīvojumi “Mazo ģēniju akadēmijas” trešajā sezonā

Jauni radoši piedzīvojumi “Mazo ģēniju akadēmijas” trešajā sezonā

16. Mar 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pie mazākajiem skatītājiem lietotnē Shortcut atgriezīsies Tet studio piedāvātais pašmāju seriāls “Mazo ģēniju akadēmija”, kas zinātkāros vērotājus ieved mākslas un dizaina pasaulē. Jaunās sērijas pirmsskolas vecuma bērniem palīdzēs mācīties, klausīties, smieties un iedrošinās būt radošiem, otrpus ekrāna iesaistoties dažādās nodarbēs. Jaunajiem piedzīvojumiem varēs ļauties jau no 31. marta.

Animācijas mīļotāji no 22. marta varēs skatīties arī mīlīgo seriālu “Mazas pūķis Kokosrieksts”, kas atklāj visu par pūķu pasaules noslēpumaināko vietu uz zemes. Savukārt no 18. marta ekrānos atgriežas izklaidējošais un izglītojošais detektīvseriāls bērniem “Emī un Rū” – tā galvenie varoņi aizvien centīsies risināt pasaules glābšanas uzdevumus jau zināmajā “Čimpiņ Rimpiņ aģentūrā”.  

“Mazo ģēniju akadēmijas” jaunā sezona solās būt priekpilna un radoša. Tajā kopā ar Martas Sproģes muzikālo ģimeni varēs veidot mūzikas instrumentus un dziedāt, liet papīru no speciāli gatavotas papīra masas, no sēkliņām audzēt augus, vārīt ziepes, veidot ievārījuma burciņu etiķetes, uzzīmēt apsveikumu vecmāmiņai un radoši izpausties vēl dažnedažādos veidos. Katrā taurentiņa Punktiņa atnestajā vēstulē būs kāds bērna rakstīts stāsts un jautājums, uz ko varēs atbildēt tikai mazie ģēniji – bērni. Kaķītis Žaks, putniņš Dudū un taurentiņš Punktiņš ar nepacietību gaida jaunos piedzīvojumus!

Līdzi darboties tiks aicināti arī bērni otrpus ekrāniem. Izpildot mazos radošos darbiņus, mazākie ģimenes locekļi apgūs jaunas prasmes, padarīs savu un citu cilvēku ikdienu košāku. Šajā vecuma posmā gūtie iespaidi ir visspilgtākie un prātā paliekošākie, tāpēc ir ļoti svarīgi bērniem sniegt pēc iespējas labāko un vērtīgāko. Pēc raidījuma noskatīšanās visi būs iedvesmoti darīt reizēm neierastas, bet mājsaimniecībā noderīgas un interesantas lietas. Šādi kopā pavadīts laiks ļauj uzzināt, mācīties, klausīties, smieties, iesaistīties un radīt!

Raidījuma “Mazo ģēniju aģentūra” radošā komanda: galvenajā lomā Daina Gāga Ēķe, scenārija autore un lomu atveidotāja Elza Leimane, režisore Felicita Gāga, tērpu autore Liene Andersone, montāžas režisors Arvis Rode, tituldziesmas autore Laine Ligere-Stengrevica, skaņu režisors Helvijs Stengrevics, operatori Imants Zaķītis un Krišjānis Grabovskis.

Fotogrāfijas no raidījuma “Mazo ģēniju akadēmija” filmēšanas pieejamas šeit.

No 22. marta skatītājiem būs pieejams mīlīgā animācijas seriāla “Mazas pūķis Kokosrieksts” (Coconut, The Little Dragon, 2015) 1. un 2. sezona. Tas ļauj uzzināt visu par Pūķu salu. Tā ir pati neatklātākā vieta, kur dzīvo daudzas un dažādas pūķu sugas: uguns pūķi, kažokādu pūķi, jūras pūķi, gardēžu pūķi, alu pūķi, zemes pūķi un daudzi citi. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, visām šīm sugām ir gan lielie, gan arī mazie, bērnu pūķi. Tāpēc var būt grūti iejaukties lielo lietās, it īpaši, ja jūs esat īpaši mazs – tāpat kā Kokosrieksts.

Kā ziņots iepriekš, no 18. marta Tet studio piedāvātajā arī izklaidējošā un izglītojošā  detektīvseriāla bērniem “Emī un Rū” 2. sezonu. Tā galvenie varoņi Emīlija un Rūdis jeb Emī un Rū risina visdažādākos pasaules glābšanas uzdevumus. Jau zināmajā “Čimpiņ Rimpiņ aģentūrā” kopā ar abiem slepenajiem aģentiem Emī un Rū pasaules glābšanas uzdevumos turpinās darbosies arī digitālais tēls Pasaules Labklājības Uzturēšanas Ierīce jeb PaLaUzIs. Skatītāji atkal satiks arī Sētnieci, kādu svešinieci, ekstrasensu un citus iesaistītos.