Huggies@ salvetes- pietiekami dabīgas, lai izdīgtu pupiņa!

08. Sep 2016, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katra māmiņa saprot - vasarā bez mitrajām salvetēm nekur! Mitrās salvetes var izmantot visur un vienmēr: pastaigu laikā, bērnu dārzā, ceļojumos, dodoties uz poliklīniku. Mitrās salvetes ir neaizvietojamas visur, kur pa rokai nav ūdens.

20160607132705-88112.jpg

Bērnu mitrās salvetes ne tikai attīra, bet arī atsvaidzina, palīdzot māmiņai tikt galā ar mazuļa netīro dibentiņu, rociņām, kājām, sejiņu, kā arī - ar tām karstā laikā iespējams atsvaidzināt gan mazuļa, gan māmiņas ādu. Un, lai bērni ar prieku izmantotu mitrās salvetes, Huggies® piedāvā lielisku dizainu, skaistu iepakojumu, kā arī - vairākus mitro salvešu veidus jebkurai gaumei!

Kuru izvēlies tu?

HUGGIES® Pure gluži kā ūdens

20160607132336-93249.jpg


Visas HUGGIES® mitrās salvetes satur 95% ūdens.

Tās nodrošina dabisku mazuļa ādas attīrīšanu. 65 % salvešu sastāvā ir dabiskas šķiedras. Kokvilnai līdzīgais materiāls ļoti maigi atttīra jaundzimušā ādu! Šīs salvetes nesatur smaržvielas, alkoholu un citas ādu kairinošas piedevas.

Tāpēc HUGGIES® Pure būs lieliska izvēle pirmajam mazuļa pūriņam un īpaši piemērotas tieši jaundzimušo ikdienas apkopei. Gatavojoties uz dzemdībām, neaizmirsti tās ielikt līdzi dzemdību somā kopā ar pirmajām Huggies® Newborn autiņbiksītēm.

HUGGIES® Natural Care īpašai ādas kopšanai ar alveju un E vitamīnu

20160607132343-56858.jpg 

 

HUGGIES® Natural care ādas kopšanai ar alveju un E vitamīnu

Huggies Natural care salvetes ir bagātinātas ar alveju un vitamīnu E - vielām, kas labi aizsargā un rūpējas par jutīgu ādu, tāpēc noderēs māmiņām, kuras īpaši vēlas pasargāt mazuļa ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes.  Alveja jau gadu tūkstošiem ir lietots kā ārstniecības augs, kura sastāvā esošās aktīvās vielas tiek veiksmīgi izmantotas ādas kopšanā, jo rada pretiekaisuma efektu. Savukārt E vitamīns ir zināms kā spēcīgs antioksidants, kas pasargā ādas šūnas no ultravioletā starojuma un apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

HUGGIES® Natural care mitrajām salvetēm ir viegli reljefēta struktūra, kas nodrošina maigu un efektīvu mazuļa ādas attīrīšanu. Salvetēm piemītošais vieglais aromāts padarīs bērna ādu svaigi smaržojošu!

Izmanto Huggies® mitrās salvetes ar alveju bērna ikdienas aprūpē - rīta higiēnā un autiņbiksīšu zonas kopšanā!

Mitrās salvetes

Mitrās salvetes Huggies@ Everyday un

mitrās salvetes Huggies@ Everyday ON the GO

 

20160407110246-63294.jpg

Mitrās salvetes Huggies@ Everyday, kompaktā iepakojumā - ON the GO, ir ar Мoisture lock sistēmu, kas pat pēc daudzkārtējas iepakojuma atvēršanas un aizvēršanas notur mitrumu iepakojuma iekšpusē, neļaujot salvetēm izžūt.

Mitrās salvetes Huggies@ Everyday attīra un atsvaidzina. Tām ir maigs svaiga gurķa aromāts. Mitrās salvetes sastāv no dabīgām, absorbējošām sķiedrām, kas nesatur alkoholu, fenoksi etanolu un parabēnus, kā arī hipoalergēnus. Tās ir klīniski testētas un atzītas par ādai draudzīgām. Tās paredzētas roku un sejas tīrīšanai.

Radītas Lielbritānijā.

Mitro salvešu iepakojumā Huggies@ Everyday 56 gb.

Mitro salvešu iepakojumā  Huggies@ Everyday ON the GO  24 gb

20160607132607-96447.jpg

Kas vēl tev jāzina par mitro salvešu izmantošanu?

• Pasargā mitrās salvetes no izžūšanas, katru reizi pēc to lietošanas, rūpīgi aizverot iepakojumu.

• Neuzglabā mitrās salvetes tiešos saules staros vai elektroierīču, sildītāju tuvumā.

• Neatstāj mitrās salvetes tur, kur tām viegli var piekļūt bērni vai mājdzīvnieki.

• Neizmanto mitrās salvetes, ja uz mazuļa ādas ir kādas iekaisuma pazīmes.

• Nemet mitrās salvetes tualetes podā, tās nešķīst, lai arī satur ļoti daudz ūdens.

• Neaizvieto ar mitrajām salvetēm ūdeni pilnībā!

*65% celuloze

 20160511130333-97950.jpg

Māmiņu klubs Māmiņu klubs 09. Jun 2016, 09:01 cecii

Mēs paši izmēģinājām - tas patiešām tā ir! Īstenībā,ja nediedzē melnzemē, bērniem ir lieliska iespēja vērot, kā aug pupiņa vai citi augi!

cecii cecii 08. Jun 2016, 23:30

Un es domāju, ka tiešām kāds to pupiņu izdiedzējis uz salvetes. Bet te tikai mārketings.