Elli un Itana piedzīvojumi: Tādas, lūk, ir mūsu aizraušanās!

Elli un Itana piedzīvojumi: Tādas, lūk, ir mūsu aizraušanās!

12. Sep 2016, 08:18 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba projekta ietvaros, seko arī tu Elli un Itana attīstībai! Sīkāk par projektu vari izlasīt ŠEIT>>.

ITANS

Izrādās, Itanam arī patīk ilgstošākas nodarbes! Es, godīgi sakot, domāju, ka viņš būs daudz kustīgāks, nemierīgāks :)) Bet viņš mācās no brālīša!

20160910174650-12272.jpg

Mīļākā šo dienu nodarbe - ķert zivtiņu ar makšķerīti, kam galā magnētiņš. Cik veikli viņam tas izdodas! Bet, kad kaut kas nomakšķerēts, viņš cenšas figūriņu ielikt vietiņā - groza to vienā laidā.. Un ļoti priecājas! :)

20160910174711-41925.jpg

Tāpat Itanam patīk skatīties attēlus, grāmatas; patīk lasīt kastaņus un mīkstās bumbiņas pudelē; ļoti patīk izjaukt piramīdu, un pat cenšas to salikt, bet pagaidām - neizdodas.

Un vēl Itans visu laiku medī Alana rakstāmpiederumus. Viņš pat vairākas reizes ir mēģinājis kaut ko uzšvīkāt uz papīra, bet visbiežāk - rakstāmais mutē un laimīgs aizrāpo :)

20160910174735-51623.jpg

Tādas, lūk, mums tagad aizraušanās!

ELLI

Nemiera gariņš varētu būt viņas otrais vārds :) Jā, aktīvs bērniņš mums ir piedzimis - visu laiku kaut kur lien, rāpo, kaut ko pieprasa... Ierīkojusi sev staigulīti - izveidojot to no Elzas leļļu ratiem, staigā un visu laiku mammu palīgā sauc. Bet mēs esam pret visādiem staigulīšiem, lai arī periodiski viņa šādi pārvietojas..

20160909172010-83737.jpg

Pa trepēm rāpšanās prasme sasniegusi vēl nebijušas virsotnes, un laiks pāriet jaunā līmenī, tagad mēģina rāpties ar kaut ko rokās. Te Elzas kurpi paķer, te atslēgas, un, galvenais, šajā procesā kaut ko pārliek no rokas rokā - izskatās ļoti aizņemta un svarīga! :)

Un meistarība - rāpties lejā no kaut kā ar dibenu pa priekšu nu ir kļuvusi par garlaicīgu nodarbi, jo tagad Ķirsītes cenšas to darīt kā lielie - ar seju pa priekšu un taisnām kājām, turoties pie atbalsta. Smieklīgi izskatās, kad pakāpieni tev ir gandrīz līdz jostasvietai :) Bet vēl Elli iepaticies visu atvērt un aizvērt, salikt un slēdžus izslēgt, bet līdz to augstumam pietrūkst aptuveni 2cm, tad nu man visu laiku jāskatās, lai mazā būtu manā redzeslokā. Un tagad vēl visu atdod ar mīļu "še", un ar to pašu "še" pieprasa atpakaļ :) Tādi mums tagad jaunumi.

Ar ko jūs iepriecinājuši jūsu bērni šajā vecumā, atceraties?

PROJEKTU ATBALSTA

20160219181333-33810.jpg