BT 1 sagaida 8 miljono izstāžu apmeklētāju!

BT 1 sagaida 8 miljono izstāžu apmeklētāju!

31. Mar 2017, 17:48 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Skanot priecīgām bērnu čalām un valdot patīkamai kņadai, šodien, 31. martā, izstādē „Bērnu pasaule 2017” Ķīpsalā tika sagaidīts un sumināts Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 astotais miljonais apmeklētājs – Jurģis Saulītis, kas ieradās kopā ar savām meitiņām Līnu un Elizabeti.

“Astoņi miljoni tas nav tikai skaitlis! Tie ir astoņi miljoni cilvēku, atrastu atbilžu, noslēgtu darījumu, jaunu ideju, rastu risinājumu, satiktu kolēģu, iepazītu sadarbības partneru un veiktu pirkumu,” šī svinīgā brīža nozīmīgumu uzsvēra BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle.

 “Mēs regulāri apmeklējam izstādes Ķīpsalā. Arī pagājušajā gadā bijām uz “Bērnu pasauli”, kur iegādājāmies meitiņai velosipēdu,”  stāsta 8. miljonais apmeklētājs Jurģis Saulītis no Jūrmalas un piebilst, ka pēc neliela brītiņa uz izstādi ieradīsies arī sieva ar jaunāko bērnu – dēlu Roju (2 mēneši) “Nu tik viņai būs pārsteigums!” – tā Jurģis Saulītis kopā ar meitiņām Līnu (2 gadi) un Elizabeti (3 gadi).

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle laimīgajam izstāžu apmeklētājam pasniedza dāvanu karti, kas sniegs iespēju visu nākamo gadu bez maksas apmeklēt visas BT 1 rīkotās izstādes. Savukārt, izstādes ”Bērnu pasaule” vadītāja Aiva Borska dāvināja veselu kaudzi ar dažnedažādām izglītojošām un aizraujošām galda spēlēm visai ģimenei.

Pēc sumināšanas Saulīšu ģimene devās baudīt Ķīpsalā notiekošo izstāžu – „Bērnu pasaule 2017”  un  „Baltic Fashion & Textile Riga 2017” plašo piedāvājumu un atsveicinoties priecīgi piebilda: „Par dāvanu esam sajūsmā, jo mums ļoti patīk gan spēlēties un rotaļāties, gan kopīgi apmeklēt izstādes Ķīpsalā!”

Interese par izstādēm gan kā biznesa platformu, gan kā izziņas un izklaides pasākumu turpina pieaugt. Pēdējo gadu laikā Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 rīkotajām izstādēm palielinājies gan dalībnieku un apmeklētāju skaits, gan kontaktu un darījumu intensitāte. 2014. gadā BT 1 rīkotajās izstādēs piedalījās 4245 uzņēmumi un tās apmeklēja 380769 interesenti, 2015. gadā dalībnieku skaits sasniedza 4765 un apmeklēja – 407123, 2016. gadā bija 4886 dalībnieki un 418694 apmeklētāji.

“2017. gada izstāžu sezona vēl nav noslēgusies, bet arī šogad prognozējam apmeklējuma kāpumu. Izaugsme ir vērojama tūrisma, būvniecības un arī mašīnbūves un metālapstrādes izstādēs. Palielinoties maksātspējai, labi attīstās arī dzīvesstila projekti, piemēram, izstāde „Atpūta un sports” un “Latvijas Grāmatu izstāde”. Turklāt pārtikas izstāde „Riga Food”, skaistumkopšanas izstāde „Baltic Beauty” un būvniecības izstāde „Māja I” ir ierindojušās mūsu apmeklētāko izstāžu TOP 3 un veiksmīgi konkurē ne tikai Baltijas, bet arī Skandināvijas mērogā,”  norāda Viesturs Tīle.

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 ir pilna servisa izstāžu sabiedrība, kas kopš 1995. gada rīko starptautiskas un nacionālas izstādes, forumus un gadatirgus, kā arī ir līdzorganizators partneru rīkotajiem pasākumiem. Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ik gadu notiek vairāk nekā 30 izstādes, un tajās tiek pārstāvētas visas reģionam aktuālās tautsaimniecības nozares. Vairāk: www.bt1.lv