Brain Games dodas jubilejas galda spēļu tūrē

Brain Games dodas jubilejas galda spēļu tūrē

19. Jun 11:11 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šogad, svinot savu 20 gadu jubileju, galda spēļu uzņēmums Brain Games dāvina jauniešu centriem, skolām, bibliotēkām un citām iestādēm iespēju kopā iemācīties jaunākās, populārākās un katrai mērķauditorijai atbilstošākās spēles, kuras pēc tam arī uzdāvināsim, dāvājot iespēju aizsākt galda spēļu klubus un atklāt jaunu iespēju aizraujoši, interaktīvi un pozitīvi pavadīt laiku kopā. Jubilejas tūres ietvaros tiek plānots apmeklēt 20 dažādas vietas visā Latvijā.

Galda spēles ir hobijs, kas ir salīdzināms ar grāmatu lasīšanas hobiju plašākā kompānijā. Brain Games vēlas ar spēlēm iepazīstināt arvien vairāk cilvēku, sākot jau no mazotnes līdz pat pieaugušam vecumam, kā arī būt sociāli atbildīgs un izglītojošs uzņēmums, ne tikai veicinot galda spēļu popularizēšanu, bet arī parādot, ka tas ir patīkams, jautri un izglītojoši pavadīts laiks kopā, paralēli apgūstot sociālās, komunikācijas, stratēģijas un loģiskās domāšanas prasmes.

Brain Games aicina interesentus aizpildīt pieteikuma anketas, pēc kurām tiks izvēlētas 20 pasākumu vietas. Apmeklējot jubilejas tūrei izvēlētās vietas, Brain Games dāvinās galda spēles, lai cilvēkiem ir iespēja tās turpināt spēlēt un aizraut arī citus. Pasākumi norisināsies no jūnija līdz pat oktobra vidum, un pieteikumi tiks pieņemti līdz 21. jūnijam. Pieteikuma anketu meklē šeit.

 

SIA „Brain Games“ ir dibināts 2004. gadā ar mērķi pasaulslavenas galda spēles padarīt pieejamas Baltijas valstīs, nodrošinot spēļu augstas kvalitātes lokalizāciju šo valstu valodās (latviešu, lietuviešu un igauņu). Mūsu vīzija ir, ka katram ir iespējams atrast sev piemērotāko spēli. Mūsu misija ir piedāvāt pēc iespējas vairāk galda spēļu valsts valodā, tādā veidā paplašinot iespēju Latvijas iedzīvotājiem tikt pie populārām un interesantām spēlēm dzimtajā valodā.