Bēbīšu klubs: Autiņbikses

Bēbīšu klubs: Autiņbikses

21. Mar 2022, 23:09 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Pirms dēla piedzimšanas par plašo autiņbiksīšu klāstu mums bija pilnīgi “tumša bilde”.  Likās, kas tad tur tāds, visas pēc vienas šnites, tikai izmēri un cenas atšķiras. Bet nekā. Izrādās, ka ar autiņbiksītēm gluži, kā ar automašīnām. Ja gribi braukt ar komfortu, tad izvēlies tieši sev atbilstošāko komplektāciju.  

Lai gan pagājuši tikai trīs mēneši, mēs jau esam izbraukājuši diezgan daudz un dažādu firmu autiņbikses, meklējot sev un mazulim tīkamāko. Un to nav nemaz tik grūti izdarīt, ja dienā pa septiņiem izlietotiem autiņiem jāizsviež mēslainē. Pie šādiem tempiem liekas, jāņem lētākais un miers mājās, taču arī tas var izrādīties gaužām mānīgi. Jo izrādās ar šī gala autiņbiksītēm ir līdzīgi, kā ar slikti apmaksātu darbinieku, kas negrib vai vienkārši nespēj veikt savus darba pienākumus. Tad nu ej un satīri aiz tāda, kad sūdi pa visu muguru un gandrīz vai mutē smeļas.  Tā pamazām, caur smiekliem, asarām un lielām apkopēm mēs esam nonākuši pie pagaidām mūsu favorīta, kas ir Huggies autiņbiksītes. Kam, mūsuprāt, ir ļoti pieņemama cenas un komplektācijas attiecība. Šiem autiņiem ir daudz kā pozitīvi kopīga ar citām autiņbiksītēm, piemēram, mitruma indikators vai uzticamas līpaizdares. Taču tiem ir lieliski lielā izmēra iepakojumi, kas nozīmē, ka tik bieži nebūs ar vienu roku drudžaini jārakājas pa tukšo iepakojumu, meklējot pēdējo apslēpto dārgumu, kas iespējams tur nemaz vairs nav, kamēr uz otras rokas mazais turpina skaļi ziņot par situāciju biksēs. Bet viens no galvenajiem faktoriem, kas lika svaru kausam noslieties par labu Huggies, ir autiņbiksītēs integrētā elastīgā kabatiņa, kas atkal un atkal, un vēl šodien paglāba visu mazuļa apģērbu un Dievs vien zina vēl ko no ģenerālās tīrīšanas, pēc šīs absolūtās vētras.

Protams, varbūt jūs teiksiet, ka  ir vēl daudz un dažādas firmas, ko vēl neesam izmēģinājuši un kuras jums izrādījās labākas. Bet šeit mēs ar mierīgu sirdi eksperimentus esam pārtraukuši, jo, ja esi atradis ērtas un uzticamas kurpes, tad, kāpēc no viņām atteikties, lecot jaunās?