Ātrākais un precīzākais bezkontakta infrasarkanais termometrs Kidsmed Termoplus

Ātrākais un precīzākais bezkontakta infrasarkanais termometrs Kidsmed Termoplus

15. Mar 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ātrākais un precīzākais bezkontakta infrasarkanais termometrs Kidsmed Termoplus tagad ir pieejams Latvijā! To apstiprinājuši vecāki visā Baltijā. 

Līdz šim, uzņēmums Kidsmed bija pazīstams kā apbalvotais Nosiboo deguna aspiratoru pārstāvis Baltijas valstīs un Somijā. Tagad šī kompānija ir izlaidusi savu infrasarkano staru bezkontakta termometru Kidsmed TermoPlus.

‘’Saistībā ar korona vīrusu un situāciju visā pasaulē, sākot no šī gada, mēs saņēmām ļoti daudz jautājumu par bezkontakta termometriem, īpaši pirmā viļņa laikā, pavasarī.

Šajā laikā mēs sapratām, ka tirgū ir pieejamas tikai dažas bezkontakta termometru opcijas, šķita, ka ir nepieciešamība radīt jaunu – jaudīgāku un daudz labāku bezkontakta termometru.

Klienti mums stāstīja, ka ir lietojuši vienu vai vairākus dažāda veida bezkontakta termometrus, taču neviens no tiem nesniedza precīzu rezultātu, vai arī tie bija pārāk masīvi un sarežģīti lietošanai.

Mēs nekavējoties sākām strādāt pie tā, lai papildinātu tirgus piedāvājumu ar labāko, ko varam piedāvāt, un decembrī mums tas izdevās – klājā nācā mūsu zīmola infrasarkanais  bezkontakta termometrs.’’ saka kompānijas vadītājs.

Kā jau minēts, TermoPlus ir bezkontakta infrasarkanais termometrs, kas mēra temperatūru 1 minūtes laikā, no konkrētās zonas.

Jā, jūs izlasījāt pareizi, tas prasa tikai vienu klikšķi, un jūs varat izlasīt rezultātu no diezgan liela un patiešām skaidra displeja.

To var izmantot ikvienam - no jaundzimušā līdz pat gados veciem cilvēkiem. Bērniem parasti nepatīk temperatūras mērīšana, kad tie slimo. Bet ar TermoPlus tas ir tik ātri, ka viņi pat to nepamana, turklāt, jūs varat izmērīt bērnam temperatūru, kamēr tas guļ, lai jūs bērnu nepamodinātu. Termometra ekrāns arī iedegsies, tāpēc neuztraucieties par to, ka nevarēsiet ieraudzīt ciparus, ja istabā, kurā atrodaties, nav ieslēgta gaisma.

Vienīgais, kas jāatceras, lietojot mūsu Termoplus termometru, ir temperatūras mērīšana no konkrētās zonas un, ja īsā laikā temperatūru mēra vairākas reizes, to vienmēr jāmēra no vienas un tās pašas puses.

Turiet ierīci 1-2 cm attālumā no ādas un noklikšķiniet pogu. Pārliecinieties, ka starp ādu un ierīci neatrodas mati, kā arī temperatūras mērīšanas laukumam nevajadzētu būt mitram. Piemēram, ja tas ir nosvīdis, pirms tam to vienkārši nosusiniet. Mati un sviedri var ietekmēt termometra sniegtos rezultātus!

 Papildus ķermeņa temperatūrai jūs varat to izmantot arī, lai noteiktu mazuļa ēdiena pudeles, vannas ūdens temperatūru vai pat istabas temperatūru. Tam ir trīs dažādi režīmi:

- Ķermenim;

- Objektiem;

- Istabai. 

Un tas vēl nav viss! Termoplus termometrs ir patiešām viegli lietojams, taču tam ir arī vairākas funkcijas. Piemēram, tas maina displeja krāsu, pamatojoties uz drudža intensitāti. Zaļā krāsa parāda, ka viss ir kārtībā. Oranža krāsa norāda uz nedaudz augstāku temperatūru kā vajadzētu, un sarkanā krāsa norāda, ka temperatūra ir lielāka par 38 * C. 

Ierīce saglabās rezultātus savā atmiņā, lai jūs varētu sekot līdzi drudža stadijām.

Lai lietotāju pieredzi padarītu jauku un patīkamu,  termometra kastes iekšpusē esam pievienojuši 2AA baterijas, tāpēc klientam nav jādara nekas cits, kā tikai jāievieto tās ierīcē un jāsākt lietot.

Jūs saņemsiet arī korpusu savai ierīcei!

Mēs jau ilgu laiku esam testējuši ierīci un varam teikt, ka tā ir patiešām uzticama, un mēs esam pārliecināti, ka tā ir nepieciešama visām ģimenēm, it īpaši pasaulē, kurā mēs šobrīd dzīvojam.

kidsmed.lv

Izmantojiet atlaides kodu MAMINUKLUBS, lai iegūtu atlaidi 20 Eur vērtībā!