Atjauno spēkus gonga skaņu pavadībā Māmiņu Klubā!

Atjauno spēkus gonga skaņu pavadībā Māmiņu Klubā!

03. Dec 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubs aicina katru no jums atjaunot savus spēkus gonga skaņu pavadībā, uzkrāt jaunu enerģiju, atslābināties, atslēgt savas smadzenes no visa notiekošā. Ticiet  - tas strādā! Tikai stundas laikā jūs atpūtīsieties tā, it kā būtu pabijusi atvaļinājumā. Pārliecinieties par to!

Gongs - instruments, kas jau izsenis lietots meditācijā, dažādos rituālos un pat kara mērķiem. Zināms, ka gongi eksistējuši jau 2.gadsimtā pirms mūsu ēras un izplatījušies Ķīnas teritorijā, Tibetā, Indijā, Bali, Malaizijā, Taizemē un daudz kur citur. Instrumentam ir spēja ilgstoši vibrēt pēc veiktā uzsitiena, sniedzot daudzkārtējus skaņas viļņus un attālinot skaņu, radot tādā veidā kolosālu skaņu kopumu.

Skaņas lauks, kas radīts skaņas terapijas senasu laikā, atgādina kokonu, kas apņem un atjauno. Tas ir kā mātes vēderā, kad pasaule vēl ir ļoti tuva, zināma, un visa kā ir pietiekami, nav nekā lieka.

Skan gongi un citi arhaiskie un tautas muzikālie instrumenti - zvaniņi, kalimba un daudz kas cits. Toņi mainās sākot no maigākiem, betidzot ar spēcīgākiem skaņas viļļiem, kas atbrīvo katru ķermeņa šūnu.

Pelde gonga skaņās ļauj atbrīvoties no uzkrātā sasprindzinājuma.

Tā ir lieliska palīdzība, ja vēlaties tikt vaļā no bailēm un iemiesot mieru. Gonga skaņas ir iespaidīgs psihoterapijas instruments.

Tas ir laiks, kas veltīts tikai jums. Mēs - Te un Tagad, esam īsti, un vienkārši ļaujamies savam dabiskajam aicinājumam.
Vislabāk tādu seansu baudīt guļus, ļaujot sev atslābināties. Ļaujot uztvert to pieredzi, kura nāks. Tā var kļūt par dziļu meditāciju vai vienkārši lielisku atpūtu.

Seanss ilgst pusotru stundu un tādu mini-atvaļinājumu ir pelnījusi ikviena no mums!

Aicinām ikvienu - māmiņu, tēti, vecmāmiņu, vectētiņu

Seansu vada Marija Meržecka – gong-meistare, Reiki japāņu tradīciju skolotāja, masiere.

Seanss ilgst vienu stundu un tādu mini-atvaļinājumu ir pelnījusi ikviena no mums!

Kur notiek?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, ieeja  no Elizabetes ielas

Kad notiek?

Reizi nedēļā: trešdienās plkst. 13.45-14.45

Cik maksā?

€ 15

PIESAKIES ŠEIT!