Atceroties brīnišķīgu bērnību pagalmā - rotaļu laukuma šūpoles

Atceroties brīnišķīgu bērnību pagalmā - rotaļu laukuma šūpoles

22. Feb 11:54 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Atcerēsimies bērnību, kad mēs ar draugiem spēlējāmies pagalmā rotaļu laukumā. Vai Jūs atceraties, kā mēs braucām uz šūpolēm, gājām lejā pa slidkalniņu, kāpām uz horizontālajiem stieņiem un izdomājām sev milzīgu skaitu spēļu?!
Kad mamma mūs sauca ēst, bet mēs negribējām iet mājās, jo citādi "mūs nelaida ārā". Tas bija tik brīnišķīgi!

Un kā ir ar mūsdienu bērniem?

Mūsdienu bērni dod priekšroku palikt mājās, izmantojot telefonus, bet kāpēc? Jo vecie, brūkošie rotaļu laukumi nav tik pievilcīgi, turklāt tie ir arī ļoti nedroši, tāpēc bērni labprātāk paliek mājās vai dodas uz citiem pagalmiem, kur ir ko darīt.
Bet ne visiem vecākiem patīk, ja bērni pazūd no redzesloka, tāpēc viņiem nav izvēles un bērni sēž mājās.

Ka arī vecākiem bieži nepatīk šāda viņu bērnu uzvedība, bet ko viņi var darīt?
Tāpat kā daudzi vecāki, uzskatam, ka katrs pagalms ir jāierīko rotaļu laukumi, lai visi bērni varētu izbaudīt bērnību un spēlēties ar draugiem uz ielas. Lai būtu droša vieta ar rotaļām piemājas teritorijā, kopa ar augstākās kvalitātes šūpolem priekš saviem bērniem un zīdaiņiem, jo tas ir viena no populārākajām izvēlēm. Spēlēšanās šajās šūpoļes kļūs par jūsu bērna mīļāko āra nodarbi. It ipaši, kad šūpoļu polsterējums izgatavotas no ļoti mīksta un taustei patīkama materiāla, kas atbilst O eco-Tex®Standard kvalitātes. Šīs bērnu šūpoļu komplekts jūsu bērniem sagādās lielu jautrību. Piedāvājam Jums plašu preču klāstu par īpaši zemām un labākām cenām Jūsu mājai vai dārzam. Ienāc un izvēlies savējo!

Un kad laiks iet gulēt..

Tajā pašā laikā, kad jūsu bērns ir pietiekami spēlējies rotaļu laukumā, viņam būs nepieciešama kvalitatīva gulta un miegs, lai atjaunotu savu enerģiju. Un kas ir labāks veids, kā atjaunot enerģiju, nekā gultas rāmis?
Mēs visi esam cilvēki, neatkarīgi no tā, vai esam pieaugušie vai bērni. Mēs cēram, ka jūs mums piekritīsiet, ka nebūs īpaši ērti gulēt uz neērtas gultas. Šajā sakarā - šim jautājumam ir jāpieiet diezgan rūpīgi un nopietni. Jo īpaši tāpēc, ka gultas mums kalpo ilgu laiku un no tā komforta ir atkarīga bērna veselība, veselīgs miegs, atpūta, un pat bērna jautrība.

Atcerieties sevi!
Nezinu kā jums, bet šī ieraksta autoram, neskatoties uz to, ka viņam bija diezgan ērta gulta, uz sienas bija ļoti jautrs paklājs, kas viņam bērnībā patiešām palīdzēja attīstīt radošumu un radošo domāšanu. Nemaz nerunājot par to, ka bija arī papildus paklājiņš - trase priekš automašīnām, kur pa trasi varēja novietot mašīnas rindā un izdomāt daudz ko! Tur bija - sacensības, sastrēgumi, auto sacīkstes, un dažreiz pat izrādījās, ka tur var spēlēt kara spēles!
Turklāt, kad bērnībā tavas novatoriskās un radošās spējas ir vienkārši praktiski neizsmeļamas.

Gultas izvēle ir ļoti svarīga!

Šajā sakarā vēlos atkārtot, ka gultas izvēle ir ļoti svarīga!
Pat tad, kad esat radošā noskaņā, tas joprojām var nogurdināt, un tad ir saprotams, ka ir vēlme gulēt gulta.
Bet jā, protams, ka jāsaprot - cik Jums ir bērnu? 1 vai 2 vai varbūt pat 3 vai vairāk?
Vai viņi vēlas gulēt paralēli viens otram - vai viņiem ir vajadzīga divstāvu gulta?
Kurš dizains būtu labāks?
Kurš ir ērtāks un iederas interjerā?
Vai gulta ir kompakta?
Un daudz citu jautājumu, par kuriem jādomā.
Un tad mēs ar prieku jums palīdzēsim, kad izvēlēsities to, kas atbilst jūsu dvēselei vai jūsu bērna vai bērnu dvēselei/m!