25.06 18:00-20:00
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 2
Izpalīziet, lūdzu :)
Ar kādu transportu var aizbraukt no centra līdz Māmiņu klubam?
Un kādā pieturā man centrā jākāpj iekšā ? Un ārā kādā pieturā jākāpj?
Paldies jau iepriekš :)
Piekritu nav talu. Mes ari biezi negaidam vnk aizejam ar kajam.
ir gan tas tālu.
tā 13.janvāra ielas pietura ir pretīm stockmanam
?
paga kādā sakarā skonto halle un māmiņu klubs tas tak ir pavisam uz otru pusi?
man vīrs ar saka ka ar 7tranvaju,bet vieglāk pazvani uz rigassatiksmi bezmaksas nr: 80001919 tev tur pateiks. Es esmu tā darījusi.
Brauc no cirka ar 19 trolebusu un kap ara skonto halle pieturu sauc ja nemaldos.