Ar kādu transportu var aizbaukt līdz Māmiņu klubam?

09. Jun 2013, 23:23 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Izpalīziet, lūdzu :)

 

Ar kādu transportu var aizbraukt no centra līdz Māmiņu klubam?

Un kādā pieturā man centrā jākāpj iekšā ? Un ārā kādā pieturā jākāpj?

 

 

Paldies jau iepriekš :)

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 10. Jun 2013, 11:14 ligindra2

Piekritu nav talu. Mes ari biezi negaidam vnk aizejam ar kajam.

10. Jun 2013, 09:29 ligindra2

ir gan tas tālu.

09. Jun 2013, 23:52 fox15

tā 13.janvāra ielas pietura ir pretīm stockmanam
?

09. Jun 2013, 23:48 supersausins

paga kādā sakarā skonto halle un māmiņu klubs tas tak ir pavisam uz otru pusi?

Saulite21 Saulite21 09. Jun 2013, 23:40

man vīrs ar saka ka ar 7tranvaju,bet vieglāk pazvani uz rigassatiksmi bezmaksas nr: 80001919 tev tur pateiks. Es esmu tā darījusi.

Supersausins Supersausins 09. Jun 2013, 23:37

Brauc no cirka ar 19 trolebusu un kap ara skonto halle pieturu sauc ja nemaldos.