Aicina palīdzēt mazajam Renāram Skujiņam

Aicina palīdzēt mazajam Renāram Skujiņam

28. Jul 2015, 11:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mazais Renārs Skujiņš ir nepilnu gadu vecs. Lielāko daļu no savas dzīves viņš ir pavadījis lielās mokās. Nieze, izsitumi un sāpes ir Renāra ikdiena - zēnam ir smaga alerģija pret daudziem pārtikas produktiem un atopiskais dermatīts. Lai atvieglotu mazuļa dzīvi, mazinātu alerģijas simptomus un ārstētu slimību, viņam uzturā ir jālieto dārga specializēta pārtika. Īpaši svarīgi tas ir pašlaik, jo zēnam ir novērots alerģijas saasinājums. Ģimenei līdzekļu pārtikas iegādei un ārstēšanai nepietiek. Pašlaik pietrūkst nedaudz vairāk kā 7000 eiro.

Tikai kopā mēs varam atvieglot mazā Renāra dzīvi!

Tālruņi ziedojumiem: 90006881 (ziedojums - 1.42 EUR) un 90006771 (ziedojums - 7.11 EUR).

Jūs varat palīdzēt mazulim arī pārskaitot ziedojumu uz kādu no zemāk norādītajiem kontiem, ierakstot maksājuma mērķī "Veselības fonds: Renārs Skujiņš".

Rekvizīti:

Nosaukums: Biedrība «Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv»

Reg. Nr: 40008173130

Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

-SWEDBANK- Swift: HABALV22

LV43HABA0551037990069

-CITADELE- Swift: PARXLV22

LV79PARX0016130480002

Paypal: paypal@labdaris.lv

labdaris@labdaris.lv

(+371) 27035637 

Renārs piedzima 2014. gada 18.novembrī. Zēna mamma, tētis, brālis un māsas ļoti priecājās par ģimenes pieaugumu. Diemžēl prieku aizēnoja mazuļa veselības stāvokļa pasliktināšanās. Renārs bija pusotru mēnesi vecs, kad viņu sāka barot ar bērnu pārtiku. Viņam parādījās alerģija, kas izraisīja ļoti smagas sekas uz mazuļa ādas: to klāja izsitumi un kreveles, izdalījās strutas. Zēnam sāpēja un niezēja, viņš nevarēja gulēt un bija ļoti nemierīgs.

Vienīgais risinājums, kas kaut nedaudz palīdz Renāram ir specializētā pārtika. Diemžēl, lielāko daļu maisījumu zēns nepanes. Ārsts ir norādījis, ka vienīgais maisījums, ko Renārs drīkst lietot uzturā, ir "Neocate". Tā ir pārāk dārga, lai ģimene to varētu nopirkt, bet noskatīties zēna ciešanās viņi nespēj. Ir ļoti nepieciešama Jūsu palīdzība.

Renāra mocību izbeigšanai un ārstēšanai pietrūkst nedaudz vairāk par 7000 eiro. Pavisam ārstēšanai bija nepieciešami 9000 eiro, bet daļu līdzekļu jau ir izdevies savākt. Par šo naudu pirktā specializētā pārtika viņam palīdzēja. Tagad, kad zēnam ir novērots slimības saasinājums, steidzami ir nepieciešams savākt atlikušo summu. Tikai tā vecāki varēs atvieglot zēna dzīvi un nesatraukties, ka nākamajā dienā viņa ciešanas atsāksies.

Specializētā pārtika ir nepieciešama trīs gadus ilgam periodam. Tā ne vien mazina alerģijas simptomus, bet arī ārstē. Kopā mēs varam zēnam palīdzēt dzīvot, augt un attīstīties. Viņš ir tikai mazulis, bet jau ir paspējis pārciest vairāk nekā daudzi pieaugušie. Mēs varam pārtraukt viņa ciešanas. Katrs ziedotais cents, katrs eiro Renāram nozīmēs minūti, stundu vai pat dienu pilnu ar prieku un bez sāpēm un niezes!