Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Jēkabpilī šovasar norisināsies mazuļu rāpošanas čempionāti

Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Jēkabpilī šovasar norisināsies mazuļu rāpošanas čempionāti

23. May 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jelgavas pilsētas svētkos 27. maijā no plkst. 11.00 līdz 14.00 noritēs “Lidl Lupilu” mazuļu rāpošanas čempionāts. Šie jautrie un smaidus raisošie čempionāti 22. jūlijā noritēs Valmieras, 4. augustā Ventspils un 12. augustā arī Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros. Čempionātos tiek aicināti piedalīties un gandrīz 4 metrus garajā trasē savu rāpošanas ātrumu demonstrēt apņēmīgākie mazuļi vecumā no 6 līdz 12 mēnešiem. 

Katrs drosmīgais rāpotājs neatkarīgi no sasniegtā rezultāta saņems gardas un veselīgas veicināšanas balviņas, savukārt 3 ašākie mazuļi un viņu vecāki saņems īpašas balvas no čempionāta rīkotāja “Lidl Latvija”. Rāpošanas distance noteikti būs pa spēkam arī tiem brašajiem mazuļiem, kas savas rāpošanas prasmes vēl tikai spodrina, taču jau ir sacensības gara pilni.

“Ar šo “Lidl Lupilu” mazuļu rāpošanas čempionātu mēs priecājamies veicināt un atbalstīt sportiskas brīvā laika pavadīšanas iespējas ģimenēm un, protams, īpaši veicināt pašu jaunāko Latvijas sportistu rāpošanas talantus un nesalaužamo apņēmību sasniegt finišu,” saka “Lidl Latvija” pārstāve Zane Neļķe.  
 

Jelgavā čempionāts notiks Pasta salā, Valmierā jaunatnes centra “Vinda” teritorijā un Jēkabpilī Kena parkā. Informācija par “Lidl Lupilu” čempionātu norises vietu un laiku būs atrodama šo pilsētu svētku programmās. Reģistrācija mazuļu rāpošanas čempionātam katrā pilsētā notiks īpaši dekorētā un labi pamanāmā teltī. 

Par “Lidl”

“Lidl” kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group” ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 000 veikaliem un 200 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021. gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” ir 23 veikali 12 Latvijas pilsētās. Vairāk: Lidl.lv un LinkedIn.