Satiec savu ārstu un māsiņu Bērnu slimnīcā!

Satiec savu ārstu un māsiņu Bērnu slimnīcā!

20. Sep 2012, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Turpinot veiksmīgi aizsākto tradīciju un atzīmējot slimnīcas jubileju, arī šogad oktobrī Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) organizē pasākumu „Satiec savu ārstu un māsiņu!”, kas sniedz iespēju pacientiem un viņu vecākiem satikties, aprunāties un pabūt kopā ar ārstiem un māsām, kuri palīdzēja atveseļošanās procesā.

Atveseļošanās process bieži vien turpinās mājās vēl ilgi pēc izrakstīšanās no slimnīcas un atkal redzēšanās ar savu ārstu un māsiņu abpusēji rada jaukas emocijas un prieku – pacientiem un vecākiem ir prieks atkal satikt speciālistus, kuri sniedza nepieciešamo palīdzību un atbalstu, lai atveseļošanās process noritētu veiksmīgi, savukārt ārstiem un māsiņām ir prieks un gandarījums redzēt savus pacientus atkal veselus, dzīvespriecīgus un enerģijas pilnus.

Tikšanās reizē bērniem un vecākiem kopā ar savu ārstu un māsiņu būs iespēja piedalīties radošās darbnīcās, kā arī būs sarūpēts neliels muzikāls pārsteigums. Šogad bijušie pacienti tiks gaidīti ciemos Bērnu slimnīcas Torņakalna un Gaiļezerā novietnēs.

9.oktobrī no plkst. 16.00 „Saulaino dienu bibliotēkā” (Torņakalna novietnē, Vienības gatvē 45) ar saviem bijušajiem pacientiem labprāt tiksies ārsti un māsiņas no apvienotās 3. un 22. nodaļas. Gaiļezera novietnē no plkst. 16.00 I.Rankas auditorijā (Juglas ielā 20) ar saviem bijušajiem pacientiem labprāt tiksies 5. un 7.nodaļas ārsti un māsiņas. Savukārt 30.oktobrī no plkst. 16.00 Torņakalna novietnē savus bijušos pacientus gaidīs Intensīvās terapijas nodaļas kolektīvs. Ārstu un māsiņu foto attēli apskatāmi www.bkus.lv.

Lūgums dalību pasākumā pieteikt līdz 5.oktobrim, rakstot uz e-pastu elina.neimane@bkus vai zvanot pa tālruni 67064483, 25680188. Pieteikumā lūgums norādīt nodaļu, ārsta vai/un māsiņas vārdu, uzvārdu, kuru vēlaties satikt!

Uz tikšanos Bērnu slimnīcā!