Māmiņa Linda meklē māmiņas ar līdzīgu problēmu!

Māmiņa Linda meklē māmiņas ar līdzīgu problēmu!

12. Aug 2011, 16:16 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums meitiņa piedzima 2008.gada 03.aprīlī un tagad ir 2 gadiņi un 6 mēneši.

 

Piedzimstot tika konstatēts, ka nav izveidojies dupsītis pilnībā un diagnoze bija un būs visu viņas mužiņu – Anusa atrēzija ar rektoperitoneālu fistulu. Jau 3. dienā tika veikta anusa plastika.



Kādēļ es rakstu? Tas tamdēļ, ka šajā laika posmā es mēģinu atrast kādu māmiņu vai vairākas māmiņas, kurām bērniņam ir bijusi šāda diagnoze, bet, diemžēl, tas ir bijis nesekmīgi.



Mēs šajā gadā bijām ļoti biedži bērnu slimnīcā uz zarniņas tīrīšanu, jo mazulīte pati pakakāt nevar tik viegli kā citi bērniņi un veidojas sastrēgumi.



Ļoti gribētu uzzināt Jūsu pieredzi.

 

Varbūt ar Jūsu palīdzību satiktu līdzīgas mammas un tad jau nedaudz vieglāk paliek, jo var aprunāties.

 

Ja arī Tev ir līdzīga problēma, aicinu bariņā!

Māmiņa Linda