Jāņu ielīgošana Bērnu slimnīcā

Jāņu ielīgošana Bērnu slimnīcā

20. Jun 2012, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņiem, Bērnu slimnīcas Pedagoģijas dienests ar atbalstītāju palīdzību sarūpējis dažādus pasākumus un aktivitātes, kas iepriecinās gan mazos pacientus, gan viņu tuviniekus.

Trešdien, 20.jūnijā, Rīgas Centrālās bibliotēkas ārējā apkalpošanas punktā „Saulaino dienu bibliotēka” Bērnu slimnīcā Torņakalnā interesentiem būs iespēja piedalīties un izpausties radošajā darbnīcā „Līgo laiva uz ūdeņa”, kurā varēs izgatavot laivu modelīšus un citas interesantas lietas. Pasākumu kuplinās arī deju grupas „Pērle” atraktīvie priekšnesumi. Savukārt Bērnu slimnīcā Gaiļezerā plkst. 12.00 ar nelielu Jāņu ieskaņas koncertu viesosies folkloras kopa „Dandari”.

Savukārt ceturtdien, 21.jūnijā, Jāņubērni dosies ciemos uz nodaļām, lai ar līksmām dziesmām, mīklām, ātrākas atveseļošanās vēlējumiem, kā arī nelielām dāvaniņām uzmundrinātu pacientus, kuriem svētki būs jāpavada slimnīcas palātā.

Lai radītu lielāku svētku noskaņu, slimnīcas telpas tiks rotātas ar pacientu un pedagogu kopīgi darinātajiem radošajiem darbiņiem, kā arī bērzu meijām, bez kuru smaržas tradicionālie latviešu svētki nav iedomājami. Savukārt Jāņu dienā slimnīcas pavārītes būs parūpējušās, lai pacientu ēdienkartē būtu arī kaut kas no svētkos iecienītajiem ēdieniem. Par gardu svētku sveicienu būs parūpējusies arī a/s „Rankas piens”.

Jāpiebilst, ka 21.jūnijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 jau trešo reizi slimnīcas iekšpagalmā notiks arī Līgo tirdziņš, kurā pacienti, viņu vecāki un slimnīcas darbinieki varēs iegādāties dažādus mājražotāju un amatnieku izstrādājumus.