Bērnu fotogrāfijas – dāvana lieliem un maziem

Bērnu fotogrāfijas – dāvana lieliem un maziem

20. Jul 2012, 11:39 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

30. septembrī plkst. 18.00 Bērnu slimnīcā Gaiļezerā tiks atklāta Jeļenas Pančevas audzēkņu fotoizstāde „Pasaule bērnu acīs”.


Savā labdarības projektā Jeļena Pančeva piedāvāja pusaudžiem mācīties fotografēt un atklāt fotomākslas pasauli. Nodarbības notika visu vasaru un rezultātā 20 darbi tiks izstādīti Bērnu slimnīcā Gaiļezerā, bērnu un darbinieku priekam. Izstādes atklāšanas dienā, fotogrāfe stāstīs par savu projektu, bērnu radošo darbu, niansēm fotografējot, kā arī iepazīstinās ar fotogrāfa daiļradi kopumā.  

 

Bērnu slimnīca Gaiļezerā ir ļoti priecīga saņemt tik skaistu dāvanu – dabas, cilvēku, pilsētas ainavu fotogrāfijas, kuras izvietotas slimnīcas telpās, lai iepriecinātu bērnus un viņu vecākus. Dabas skaistumam un varenībai ir dziedinošs spēks, kurš no fotogrāfijām uzrunā mūsu pacientus, radot smaidu un mieru, uzsver Bērnu slimnīcā Gaiļezerā virsārste Evija Palčeja.

 

Ļoti patīkami, kad slimnīca notiek izstādes. Tas iepriecina ne tikai pacientus un vecākus, bet arī slimnīcas darbiniekus. Mēs esam ļoti pateicīgi Jelenai Pančevai un viņas audzēkņiem par atbalstu, kuru viņa sniedz mūsu slimnīcai jau otru gadu, uzsvēra Zane Kronberga, Bērnu slimnīcas Gaiļezerā klīniskais psihologs.

 

Atgādinām, ka Jelena Pančeva ir vienīga Latvijā sieviete – fotomeistare, kura pasniedz mākslas fotogrāfijas pamatus un savus darbus prezentē gan Itālijā, gan Latvijā, gan Lielbritānijā un Krievijā.