Bēbīšu Klubs: Pielāgojoties temperatūrai

Bēbīšu Klubs: Pielāgojoties temperatūrai

18. Jan 2022, 00:00 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Ziema mūs priecē ar skaistām sniegotām ainavām, taču tā nav diez ko konstanta parādība mūsu platuma grādos un ainava mainās līdz ar nepatstāvīgo āra gaisa temperatūru, kas no kodīga sala, līdz pavasarīgam siltumam un atpakaļ spēj aizšaut vienas nedēļas laikā. Bet, kas tad mums pieaugušajiem ar mūsu biezo ādu un nodresēto imūnsistēmu? Un lai gan mēdz teikt, ka nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs - pieaugušais staigā kaut vienā jakā visu cauru gadu, bēdu nezinādams. Bet, ko darīt zīdainim, kam apkārtējās vides temperatūra ir īpaši svarīga? 

Lai gan zīdaiņiem ķermeņa termoregulācija attīstās salīdzinoši ātri, tomēr ir vairāki faktori, kas ietekmē to ķermeņa temperatūru, liekot tiem ātrāk atdzist vai pārkarst. Tādēļ mums vecākiem jābūt īpaši uzmanīgiem, pielāgojot mazo ķiparu, samazinot risku tam saslimt. Kas nozīmē, ka mazulim nedrīkst būt ne par karstu, ne aukstu. Kā iekšā, tā ārā. Jo, piemēram, atliek vien mazajam ikdienā uzturēties pārlieku siltā istabā, lai tas kļūtu ievainojamāks pret saaukstēšanos ārā. 

Laiks ietērpt mazo.  Un kam gan to uzticēt vēl labāk, ja ne firmai “Lodger”, kas jau divus gadu desmitus specializējas kvalitatīva, praktiska un acij tīkama mazuļa apģērba un citu inovatīvu piederumu kā veidošanā, tā radīšanā, lai padarītu mūsu, jauno vecāku dzīvi vieglāku un raizēm mazāku. Kam piedevām, pačukstēšu, ka uz doto brīdi ir ļoti pievilcīgas atlaides. https://www.lodger.com/en-lv/shop

Piemēram, pāris mūsu sezonālie ieguvumi no šis firmas izstrādājumiem, par kuriem mēs esam ļoti priecīgi un iesakām, vismaz apsvērt, arī citiem jauno atvašu vecākiem ir: 1) Universālais guļammaiss ratiem, kas sava praktiskuma dēļ ir izmantojams visu cauru gadu un viegli kopjams; 2) Mazuļu ziemas kombinezons ar ūdeni atgrūdošu, elpojošu un termoregulējošu audumu; 3) Autosēdeklīša guļammaiss, kas dēļ pielietotām tehnoloģijām piemērots lietošanai kā aukstos un sausos, tā siltos un mitros apstākļos; 4) Roku mufta, kas ir pie ratu roktura piestiprināms roku sildītājs un kas neļaus stūmēja rokām salt vai samirkt, ja pastaigai būs izvēlēti arī visai neraksturīgi vai skarbi laikapstākļi.

Pateicoties šiem inovatīvajiem un modernajiem izstrādājumiem mēs par laikapstākļiem un to ietekmi uz mazuli īpaši vairs nesatraucamies, kā arī vairs nelaužam galvu par to, cik tad šoreiz “sīpolu kārtās” ietuntulēt bēbīti,  jo pilnībā paļaujamies uz speciālistiem, kas par to galvas lauzuši vairākus gadu desmitus.