Philips Avent Natural Response pudelītes tests

Philips Avent Natural Response pudelītes tests

30. Nov 2023, 11:10 Klaudija Klaudija

Saņēmām Philips Avent Natural Response pudelīti testēšanai un esam ļoti apmierināti. Saņēmām pudelīti 260ml ar uzgali 1m+, knupīti pudelītei 3m+ un māneklīti 0-6m.
Esmu dvīnīšu mamma un abi bērniņi ir ar dažādu raksturu un iegribām. Bijām iegādājušies citas firmas pudelītes, jo jau sākotnēji bija nepieciešams mazuļus piebarot ar piena maisījumu. Meitiņa pēc neilga laika atteicās šo pudelīti lietot, tāpēc pieteicāmies testam, lai noskaidrotu vai no kādas citas pudelītes būtu gatava ēst.

Un jā, piedāvājot bērniņam šo Philips pudelīti, viņa uzreiz piesūcās tai un sāka ēst, par ko bija liels prieks. Liels plus šai pudelītei ir, ka tā netek un brīžos, kad bērns atpūšas, mutē netek piens. Kā arī pudeles knupīša forma ir līdzīga krūts formai un speciāli izveidota, lai vairāk līdzinātos zīšanai no krūts, ko mēs varam arī apstiprināt - bērnam pašam nākas piepūlēties un zīst nevis vienkārši satecēt mutē kā tas bija iepriekš lietotajai pudelei.

Kā arī varu pieminēt, ka kā par lielu pārsteigumu meitiņa, kas nevienu māneklīti negribēja pieņemt, šo Philips māneklīti uzreiz akceptēja.

Ar šo produktu esam apmierināti un noteikti iesakām to tiem, kam jau agrīnā vecumā jāsāk lietot pudelīte, lai šo procesu padarītu vairāk līdzīgu zīšanas procesam no krūts.