Philips Avent māneklis

20. Dec 2021, 14:49 Ilze Ozolniece Ilze Ozolniece

Pirms mazulītes nākšanas šajā pasaulē nopirku xxx firmas māneklīti, taču, kad mazā piedzima sapratu, ka šis māneklītis viņai īpaši nepatika, nopirku citu xxy firmas māneklīti un arī tas viņai nepatika. Tāpēc nolēmu pieteikties Philips Avent māneklīšu testēšanai. Mums jau ar Philips Avent firmas produktiem bija laba pieredze, jo lietojam šīs firmas barošanas pudelīti un esam ļoti apmierināti.

Tā kā mums ir laba pieredze jau ar Philips Avent firmas barošanas pudelīti cerēju, ka arī māneklītis meitiņai patiks. Pirmo reiz iedodot māneklīti viņa uzreiz viņu paņēma, neizrādot vemšanas refleksu, kas bija dodot citu firmu māneklīšus. Lai gan meitiņa nav īpaša māneklīšu cienītāja, taču šīs māneklītis ir ilgāku laiku mutē, ko nevarējām panākt ar citu firmu māneklīšiem. Lietojot citu firmu māneklīšus meitiņa bija iesākusi zīst rociņu, taču tagad rociņas zīšana ir mazāka, jo Philips Avent firmas māneklītis ir ilgāku laiku mutē, to tik ātri neizspļauj ārā. Kas man bija ļoti svarīgi un man patīk šim māneklītism zem viņa nepaliek slapja mutīte. Man patīk, ka visu pastaigas laiku mazajai Philips Avent firmas māneklītis paliek mutē un tagad viņu var atstāt guļot ratos un viņa nepamostas, ir daudz mierīgāka. Māneklītim ir ļoti skaists dizains un patīkams materiāls.

Iesaku katrai māmiņai izmēģināt Philips Avent firmas māneklīti, kā arī barošanas pudelīti. Varu teikt tikai to labāko par šīs firmas produktiem.