Pāra attiecības mazuļa pirmajā dzīves gadā mainās. Vairāk par pārmaiņām īpašā lekcijā 14.jūnijā

Pāra attiecības mazuļa pirmajā dzīves gadā mainās. Vairāk par pārmaiņām īpašā lekcijā 14.jūnijā

11. Jun 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Nesen esat kļuvuši par vecākiem? Un jūtat, ka jūsu pāra attiecības ir mainījušās? Liela daļa jauno ģimeņu atzīst, ka attiecības pēc mazuļa dzimšanas, ir nedaudz „sašķobījušās”, vai arī tās uzturēt ir grūtāk nekā iepriekš. Lai tavās attiecībās šādu problēmu būtu mazāk, sagatavojieties pārmaiņām jau laikus, psiholoģes Diānas Zandes seminārā pāriem „Pāra attiecības mazuļa pirmajā dzīves gadā”!

Dažas atziņas, kurām gūsi apstiprinājumu seminārā:

  • Pienākot nopietnām pārmaiņām, tās izjūt visa ģimene.
  • Tad, ja cilvēki līdz šim ir dzīvojuši pārī, bet pēkšņi ģimenē ienāk mazulītis, pāra attiecības ir jāmaina, jo tās gluži fiziski nevar palikt tādas, kādas bijušas iepriekš!
  • Pirmais gads pēc bērniņa nākšanas pasaulē ir ārkārtīgi skaists, bet vienlaikus, tas arī ir pārpilns dažādu risku pāra savstarpējām attiecībās.

Kāpēc šo semināru būtu vērtīgi apmeklēt?

  • Parasti līdzīgus seminārus pasniedz speciāliste – sieviete. Tomēr pārī ir gan sieviete, gan arī vīrietis! Tieši tādēļ šis seminārs būs jo īpašs – to Diāna Zande vadīs kopā ar savu vīru!

 Viņš vairakkārt ir kļuvis par tēti un zina, kādas pārmaiņas pēc bērna dzimšanas ir sagaidāms, turklāt viņš ir arī konsultējošs speciālists, kurš šobrīd studē psiholoģiju,” stāsta Diāna Zande.

Par semināru:

  • Tā mērķis ir sagatavot jaunos vecākus jaunajiem uzdevumiem, kādi viņus kā pāri, šajā jaunajā dzīves posmā sagaida.

  • Tāpat seminārā uzzināsiet par pārmaiņām partnerattiecībās: gan par to, kas pēc dzemdībām ģimenē mainās, gan par seksualitāti un brīvā laika pavadīšanu, gan naudas jautājumiem pēc mazulīša ienākšanas šajā pasaulē. Tātad par situācijām, kas ir likumsakarīgas!

  • Šim semināram būs divi vadītāji – sieviete un vīrietis, tādēļ arī topošie un jaunie tēti nekautrējoties varēs uzdot interesējošos jautājumus un mazināt neskaidrības.

Tiekamies Māmiņu Kluba Vecāku skolā!

Nāciet uz semināru „Pāra attiecības mazuļa pirmajā dzīves gadā” un uzziniet vairāk!