KONKURSS: Mans dzemdību stāsts

KONKURSS: Mans dzemdību stāsts

17. Jan 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Bērniņa ienākšana pasaulē ir maģisks moments - piepildīts ar emocijām, vecāku mīlestību un ticību brīnumiem, jo vai gan var būt vēl kaut kas skaistāks par bērna piedzimšanu?

Tiesa, situācijas var būt dažādas. Kamēr vienā ģimenē bērniņš pieteicies ātri, citiem nācies iet garāku ceļu un izcīnīt lielu cīņu, lai turētu rokās savu brīnumiņu. Tāpat arī netrūkst gadījumu, kad bērniņa pieteikšanos aizkavē psiholoģiskā neauglība. Par to arī vairāk stāstīsim Māmiņu Kluba jaunās sezonas 1. TV raidījumā jau 15. janvārī!

Kā pasaulē nāca jūsu bērniņš? Neatkarīgi no tā, vai mazulītis dienasgaismu ieraudzīja pirms pāris dienām, mēnešiem vai nu jau gadiem, Tavs dzemdību stāsts noteikti ir ļoti īpašs un palicis atmiņā tā, it kā tas būtu noticis tikai vakar. Padalīsies?

Kā pievienot SAVU DZEMDĪBU STĀSTU?

  1. Spied podziņu pie sava profila "PIEVIENOT RAKSTU"
  2. Izvēlies rubriku "Jaundzimušais" un atslēgvārdus "Dzemdību-stāsti", "Konkursi"
  3. Pievieno savu stāstu
  4. Kad viss izdarīts, spied SAGLABĀT, un stāsts pēc dažām minūtēm nokļūs portālā.

Savu stāstu vari iesūtīt arī anonīmi, sūtot to uz indra@maminuklubs.lv

 

Starp visiem iesūtītajiem stāstiem 31. janvārī izlozēsim vienu, kura autorei dāvāsim mīļu dāvanu

Mazuļa dienasgrāmatu 

"mazulim pa pēdām"

Pieraksti sava mazā tik nozīmīgos dzīves mirkļus vienuviet ar "mazulim pa pēdām" dienasgrāmatu.

Mazuļa dienasgrāmata izceļas ar lielisku saturu, kas ir paredzēts no dzimšanas līdz mazā 7 gadu vecumam, bet ar to tas nebeidzas ik gadu ar savu mazo vari izspēlēt intervijas un uzzināt viņam tajā brīdī tik aktuālas lietas. Piemēram, ko viņam patīk vislabāk darīt ar mammu, kas būs, kad izaugs liels, spilgtākā atmiņa no aizvadītā gada un citas aktuālas lietas bērna dzīvē.

WWW.MAZULIMPAPEDAM.LV