Izmēģinām Philips Avent Natural response

Izmēģinām Philips Avent Natural response

30. Nov 2023, 21:53 ligaka ligaka

Īsti pat nebiju apsvērusi citus variantus kā krūtsbarošana, jo tas vienmēr šķitis visvienkāršākais veids. Taču tā nenotika šoreiz… Un kad sapratu, ka vajadzēs kādu palīglīdzekli, parādījās iespēja izmēģināt Philips Avent ražojumu.

Man jau lietošanā bija Philips Avent manuālais pumpis un vecāka modeļa pudelīte komplektā. Tad izmēģinājām šīs Philips Avent Natural Response pudelītes un vēl zīdīšanas konsultante ieteica izvēlēties citas firmas pudelīti knupīša dēļ. Tātad man bija 3 pudelītes, ko lietoju uz maiņām, lai redzētu, kā bērniņam vislabāk.

 

Atšķirība starp vecāko šī ražotāja pudeli un tagad saņemto ir pretkoliku ieliktnis, kas bērnam neļauj (tik daudz) ierīt gaisu. Lietošanā bija jātrenējas uzlikt vāciņu ļoti ātri, jo citādi ieliktnis neturējās vietā, bet it kā cēlās uz augšu. Taču, kad tas bija paveikts un ķēros pie barošanas esmu apmierināta, jo ar šo pudeli nenovēroju aizrīšanos, kā tas bija ar vecāko pudeli, kas jau bija lietošanā.

Vēl, lai veicinātu sajūtu, ka pudeles forma līdzīga krūts formai, zīdīšanas konsultante aicināja pamēģināt cita ražotāja pudeli, un kaut arī Philips Avent ražotā pudele saka to pašu,  viņu formas ir diezgan atšķirīgas 

Mazuļa mutes darbība man labāk patika, izmantojot cita ražotāja pudeli, taču tai bija diezgan strauja piena plūsma, kas atkal izraisīja biežu aizrīšanos. Tā kā šī sajūta man nepatīk, starp šīm 3 pudelēm visaktīvāk izmantojam tieši Philips Avent Natural Response – un vismaz šobrīd ir panākts rezultāts – bērns ir paēdis un mamma mierīga.