Tiekam pie mazuļa: Annijas stāsts

Tiekam pie mazuļa: Annijas stāsts

12. Oct 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Paldies ikvienam, kurš uztic mums savus stāstus. Šoreiz lasi Annijas stāstu. Annija pati teic, ka viņas stāsts ir kā neliela atkāpe no rubrikas “Tiekam pie bēbīša”, taču vienlaikus cer, ka viņas piedzīvotais iedrošinās arī citas māmiņas.

Teju pirms gada Annija kopā ar savu otru pusīti nolēma, ka vēlas mazu brīnumiņu, par kuru rūpēties, mīlēt un audzināt kopā, lai gan, nonākot atpakaļ realitātē, abi apzinājās, ka vēl daudz jāizdara pirms bērniņa pieteikšanās. “Sākām remontēt istabu, kopīgiem spēkiem dienu no dienas ieguldījām daudz laika, pozitīvu emociju, jo zinājām, ka šī istaba būs mūsu mazajam, tomēr tā kā vēl studēju un semestris vēl nebija beidzies, kā arī paralēli strādāju divos darbos, zināju, ka lēnām jāsamazina slodze, vairāk jāsāk rūpēties par sevi,” stāsta Annija. Dienu no dienas pāris gatavojās savādākam turpmākās dzīves posmam, līdz nonāca pie bērniņa ieņemšanas.

Neilgi pirms lielā notikuma Annija kļuva par līgavu, abi kopīgi attīstīja savu biznesu un lēnām gatavojās mazulīša gaidīšanai, ik pa laikam iegādājoties arī kādu mazuļa apģērbu. “Tas radīja tik daudz patiesu emociju, kādas nekad kopā vēl nebijām izjutuši. Šķita, ka pasaulē vairs nav nekā svarīgāka,” stāsta viņa.

Veicot grūtniecības testu, tas uzrādīja divas gaišas strīpiņas, tāpēc Annija devās veikt arī ģimenes ārstes nozīmētās HCG analīzes, kas arī uzrādīja grūtniecību. “Lieki nekavējoties paziņoju otrai pusītei par lieliskajām ziņām. Bijām dienu no dienas tik laimīgi, ka mums būs mazulītis,” teic Annija, tomēr prieki nav bijuši ilgi. Dienā, kad viņa apmeklēja ārstu, tika nozīmēts stacionārs, jo izrādījās, ka ir apaugļota tukša olšūna. Bija 7.nedēļa. “Lai gan pēdējā pusgada laikā biju tik daudz lasījusi par grūtniecību, tik daudz dzīves stāstus, pieredzes, podkāstus, nevienā brīdī pie manis nebija nonākusi informācija par iespēju, ka vari būt stāvoklī, taču auglīša nav,” par piedzīvoto stāsta Annija. Tā kā šī bija viņas pirmā grūtniecība, tad abi ar dzīvesbiedru bijuši patiesi nomākti. Stāsta Annija: “Gaidīja stacionārs, kur trīs dienu garumā pavadīju savu laiku, pārdomājot dzīves mazos mirkļus. Patiesi iedvesmoja palātā esošās divas sievietes, kurām stāsts bija līdzīgs kā manējais.”

Lai gan nu jau ir pagājuši trīs mēneši, joprojām, skatoties filmas un redzot māmiņas ar ratiem, ik pa laikam Annijai ar dzīvesbiedru nokrīt asariņa, bet, kā atzīst viņa, šobrīd abi ir daudz gudrāki. “Nu jau var teikt, ka esam ieguvuši pieredzi un sapratuši vai, patiesāk sakot, samierinājušies, ka tomēr vēl nebija laiks. Lai gan auglīša olšūnā nebija, jutos patiesi atvieglota, jo, ja zinātu, ka embrijs tomēr ir bijis, justos vēl sadragātāka,” ar piedzīvoto dalās Annija.

Annija atzīst, ka viņas bērnība nebija no vieglākajām. Viņa vienmēr centusies izsisties, attīstīt sevi, tagad studē universitātē ar lieliskām sekmēm, taču dziļi sirsniņā viņa vienmēr vēlējusies mieru, kādu, kurš sagaida mājās, kurš mīl un atbalsta. “Tagad, kad gan finansiāli, gan visādi citādi esam sakārtojuši savu dzīvi, esam sapratuši, ka ģimene ir dzīves augstākais pakāpiens, kuru pāris var sasniegt. Ģimenes plānošana ir iedevusi neaprakstāmas emocijas, esam sapratuši, cik daudz kopā spējam, tāpēc ticam, ka jau pavisam drīz laimīgi gaidīsim savu mazulīti,” teic jaunā sieviete.

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.